Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Poslední důležité informace pro Transmission

Poslední důležité informace pro TransmissionZávěrečné přípravy velkolepého Transmission festivalu “The Spirit of the Warrior” jsou v plném proudu. Přinášíme všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušený zážitek.

OFICIÁLNÍ TRANSMISSION PRE-PARTY V PÁTEK 24.11.2017
Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Line-up je bohatý: Ferry Corsten presents Blueprint, Driftmoon, Rodg, Dim3nsion a Dreamseekers na hlavní stage. Na druhé stage se představí: Dusk, Kristy Jay, Luigi Di Mare, Martin Michniak a ProggyBoy. Pre-party bola vyprodaná v předprodeji, těšíme se na vás!

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00, kdy rovněž svůj warm-up set zahájí Thomas Coastline. Otevírací ceremoniál začíná ve 21:30 a Transmission končí v 06:00 hodin. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně O2 areny. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do areny vchodem č. 1 na severní straně. A majitelé Golden Tickets se dostanou do areny vchodem č. 9 na severní straně, viz mapa.

VSTUPENKY
Všechny typy vstupenek jsou vyprodané. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, nedoporučujeme kupovat vstupenky na “černém trhu”. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenku vytisknout, aby se předešlo možným technickým problémům s naskenováním kódu z telefonu. Návštěvníci, kteří mají vstupenky s přístupem na taneční plochu, obdrží u vstupu identifikační náramek. Bez identifikačního náramku nebude vstup na plochu možný.

GOLDEN TICKETS
Majitelé GOLDEN TICKETŮ vstoupí do O2 areny vchodem č. 9, kde dostanou identifikační náramek, který je opravňuje ke vstupu na taneční plochu. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory na klubové patro, kde dostanou druhý identifikační náramek. Vstupenku je nutno mít po celou dobu u sebe, pro případné využití eskalátorů.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety, zakoupené přes Paylogic, musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny, viz mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v den konání Transmission od 18:00 do 03:00.

Poslední důležité informace pro TransmissionTIME TABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline – Warm Up
21:30 | Driftmoon – Opening Ceremony
21:45 | Super8 & Tab
23:15 | Purple Haze
00:15 | Markus Schulz presents Dakota
01:15 | The Ceremony Of Warriors
01:25 | Ferry Corsten presents Gouryella 2.0
02:30 | Aly & Fila
03:45 | Simon Patterson
05:00 | Coming Soon!!!
06:00 | End

 

 

MAJITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte Transmission tetování, obdržíte svoji vstupenku na vchodě č. 31 poté, co předložíte svůj doklad totožnosti, a zkontrolujeme si pravost Vašeho tetování. Vchod č. 31 bude pro vyzvednutí vstupenek otevřen v den konání Transmission od 19:00 do 01:00. Vstup do O2 areny je povolen od 20:00. Lístek dostanou pouze majitelé tetování registrovaní do 5. 11. 2017.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace v Akreditačním centru O2 areny, které se nachází v 1. patře (použijte venkovní eskalátory) za vchodem č. 31.

ŠATNA
Šatna pro majitele základní vstupenky stojí 60 Kč (nebo 3 EUR) a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství 600 skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč (nebo 10 EUR) + 100 Kč (5 EUR) depozit, který Vám bude vrácen při odevzdání klíče. Do své skříňky máte přístup celou noc. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.

VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází naproti vchodu na GOLDFINGERS VIP DECK (viz mapa) a je k dispozici zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 721 036 132.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku, viz mapa. Pokud n

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat, viz mapa.

TRANSMISSION MERCHANDISE
Dva velké stánky s Transmission Merchandise najdete za info stánkem, viz mapa. Každý stánek bude mít přednostní řadu pro držitelé GOLDFINGERS VIP a GOLDEN tickets. Kompletní sortiment je k dispozici na www.transmission.events/shop. Merchandise je možné také si před-objednat do pátka 24.11.2017 12:00 a vyzvednout v stánku během akce.

BOOKLET
Po vstupu do O2 areny mohou všichni návštěvníci získat Transmission brožuru, která obsahuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.

MOBILNÍ APLIKACE
Vůbec poprvé je Transmission k dispozici i na mobilu a to prostřednictvím aplikace WOOV, která vám umožní spojit se se svými přáteli, sledovat časový rozvrh DJs, nebo dostávat aktuální upozornění. Stahujte zde:
http://bit.ly/Transmission_App_iOS
http://bit.ly/Transmission_App_Android

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vzít si špunty do uší, které můžete taky zakoupit v Merchandise stánku, viz mapa.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž GOLDFINGERS VIP DECK.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská. Dejte si pozor na ceny taxíků a využijte i dostupní mobilní appky na transport.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra “Českomoravská”. Dále zastávka tramvaje “Multiaréna Praha” a autobusu “Českomoravská”. Vlakové nádraží “Praha-Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené.

ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací: www.o2arena.cz/cz/arena/pravidla-pro-navstevniky. Kouřit se smí pouze venku před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete, vyhrazeným východem/vchodem. Mějte na paměti, že pro opětovný vstup do O2 areny je potřebné mít při sobě vždy vstupenku!

NENÍ POVOLENO!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé, ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení, nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ A SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Dění před a během akce můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebook Transmission – Instagram Transmission – Twitter Transmission
Nezapomeňte používat hashtag #TMPRG17. Vaše fotky a příspěvky s tímto hashtagem budou součástí živého vysílání na www.transmission.events, kde bude rovněž od 21:00 do 06:00 probíhat živý audio i video stream.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na transmission@unitedmusic.cz, nebo zprávu na Facebook stránce Transmission Festivalu.

Přijďte do O2 areny včas, aby vám neunikl začátek show!

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYL LETOŠNÍ TRANSMISSION FESTIVAL ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.