Poslední turnaj okresního kola Mládežnického florbalu

FloorballOkresního kolo Mládežnického florbalu – Putovní pohár ministra školství – míří na Chrudimsku do finále. Poslední zápasy se odehrají ve sportovní hale ve čtvrtek 8. března 2012 od 8 do 12 hodin.

 „V Chrudimi se v posledním kole utkají například žáci základních škol ze Skutče, Luže či Nasavrk. Tím se uzavře okresní kolo kvalifikace. Dne 25. dubna pro chlapce a 26. dubna pro dívky proběhne v Pardubicích eliminace na úroveň krajů, následně výběr dvaceti top týmů a samotné velké finále proběhne začátkem června,“ přibližuje Pavlína Marksová z Královéhradecké a Pardubické florbalové unie.

 Chrudim hostila všechna tři okresní kola a navíc uspořádala s Českou florbalovou unií i seminář pro učitele a pracovníky s dětmi a mládeží v rámci tematického roku Chrudim sportuje.

 „Osobně jsem rád, že jsme tento sport v Chrudimi mohli podpořit. Navíc chystáme  i ve druhé polovině roku společně s ČFbU zápas extraligy mužů, kde by se měl představit Sokol Pardubice (http://www.florbalpardubice.eu/). Určitě bych byl také rád, kdyby začalo chodit více sportovců například do chrudimského FBC Piráti Sokol Chrudim (http://fbcpirati.wgz.cz/), kterému také děkuji za spoluorganizátorství okresního kola,“ podotýká chrudimský místostarosta Roman Málek.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.