Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Pražské Výstaviště se rozzáří krásou na INTERBEAUTY PRAGUE 2017

INTERBEAUTY Prague

Podzim je obdobím chladného počasí, nekonečných plískanic a nepříjemného splínu. Letos se ale šedivé pošmourno rozzáří krásou a barvami na podzimním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2017.

Navštivte i Vy tuto oázu krásy tak, jak to každoročně činí tisícovky návštěvníků z řad profesionálů a široké veřejnosti. Nebudete litovat! Čekají na Vás totiž podzimní a zimní trendy a novinky z oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasového a nehtového designu, wellness a relaxace i péče o tělo, zdraví a mnoho dalšího.

Kdy? V termínu 20. a 21. října 2017
Kde? Na Výstavišti v Praze – Holešovicích

 

Na veletrhu Interbeauty Prague se představí i nová make-upová značka INIKA ORGANIC s mottem „Krása je ve zdraví!“. Přesvědčte se o INIKA ORGANIC samy a to u nás na veletrhu.

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na INTERBEAUTY Prague

Dále je kromě prezentací značek pro návštěvníky připraven i oblíbený Make-up point s líčením zdarma, zkrašlovací procedury za příjemné ceny, zajímavé přednášky i setkávání s osobnostmi veletrhu. A jelikož krása může sídlit jen ve zdravém těle, měli byste rozhodně zamířit i do Střední haly průmyslového paláce, kde budou v rámci programu „Krásná a zdravá” připraveny pod záštitou MUDr. Romana Šmuclera, CSc. přednášky lékařských kapacit z oboru estetické medicíny a dermatologie v „Centru estetické medicíny”.

 

INTERBEAUTY PRAGUE 2017

 

Veletrh svou kreativitou rozzáří i oblíbené soutěže profesionálů a to hned druhým ročníkem soutěže TOP IMAGE LOOK – klání, v němž se utkají týmy ve složení kadeřník, vizážista a nehtový designér. Ty budou mít za úkol ztvárnit dané téma, které se však dozví až před samotnou soutěží. Porovnat své umění mohou také make-up artisté v rámci finále MAKECUP awards 2017 a World Make-up Wars. Nehtoví designéři změří své síly v Czech Nail Cupu. Pro všechny vítěze jsou připraveny hodnotné ceny.

 

INTERBEAUTY PRAGUE 2017 

Informace najdete na www.interbeautyprague.cz  

a na FB profilu akce – www.facebook.com/interbeauty.prague.

   INTERBEAUTY PRAGUE 2017

 

 

INTERBEAUTY Prague

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.