Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Prodej na čtvrtfinále začne zítra, ceny vstupenek se nezvyšují

Prodej na čtvrtfinále začne zítra, ceny vstupenek se nezvyšujíHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zahájí čtvrtfinálovou sérii s Litvínovem na Zimním stadionu Ivana Hlinky, v Tipsport areně se bude hrát příští týden v úterý a ve středu. Vstupenky na třetí a čtvrtý duel čtvrtfinále budou v prodeji od úterního rána. „Vážíme si obrovské podpory našich fanoušků, která se výrazně projevila v obou domácích utkáních předkola play off. Ač nebylo vyprodáno, tak v Tipsport areně panovala nádherná atmosféra, která pomohla našim hráčům k postupu,“ řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Předprodej vstupenek na oba víkendové čtvrtfinálové zápasy s Litvínovem bude zahájen v úterý 10. března 2015 v 9.00 hodin. Majitelé permanentek bez play off mají svá místa rezervována do soboty 14. března 2015 do 16.00 hodin. Majitelé permanentek včetně play off mají své plastové karty nabité do konce sezony bez ohledu na počet zápasů v play off, ostatní permanentkáři mohou pro dobití svých karet využít aplikaci ONLINE VSTUPENKY.

Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se rozhodl ponechat vstupné na čtvrtfinále play off s porovnáním se základní části nebo jeho předkolem na shodné úrovni.

Fanoušci mohou využít nižších cen při koupi vstupenek online, majitelé platebních karet DYNAMO uplatní patnáctiprocentní slevu na nákup vstupenek na pokladnách Tipsport areny. Chcete-li tedy ušetřit, zařiďte si ji na www.dynamoklub.cz.

Čtvrtfinálová série s Litvínovem začíná v pátek 13. března 2015 v Litvínově, kde se hraje i o den později. Pardubická Tipsport arena přivítá oba kluby, které jako jediné nesestoupily z naší nejvyšší soutěže, v úterý 17. března a ve středu 18. března 2015.

Stejně jako v loňském play off je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě Tipsport areny nahlásili předem buď e-mailem na hcpce@hcpce.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630. Celková kapacita pro vozíčkáře činí 16 míst.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.