Úterý, 16.4.2024
FotbalSport

Prvním domácím soupeřem v novém roce bude Sparta B

Začala nám jarní fáze ligy a Chrudim na svém trávníku přivítá béčko Sparty. Udělají domácí svým fanouškům radost hned v prvním domácím zápase? Sami se budete moct přesvědčit už 9. března 2024 od 10:15!

MFK Chrudim minulý týden zavítala do Tábora, kde svedla vyrovnaný duel a odvezla si jeden bod. Na domácím stadionu už ale budou její ambice vyšší, než jen remíza 0:0. Chrudim má z podzimu na domácích zápasech skvělou bilanci 5 výher z 8 zápasů. Tato výborná čísla si bude chtít přenést i do druhé poloviny sezóny. Tažení Chrudimě ale bude nyní o dost těžší, protože týmu bude bohužel scházet nejlepší střelec ligy David Huf, kterému vypršelo hostování.

Sparťanský B tým si v poslední době hodně zvýšil sebevědomí. Výborná příprava se promítla i do jejich prvního ostrého zápasu jarní fáze. Prostějovu minulý týden nadělila výsledek 4:0 a postarala se tak o nejdrtivější výhru minulého kola. Sparta má tým sestavený převážně z mladých hráčů, takže diváci budou mít šanci vidět spoustu nadějných hvězd a potenciálních reprezentantů.

Zápas se uskuteční v sobotu 9. března od 10:15 na Stadionu za Vodojemem. Přijďte na atraktivní duel Chrudimě proti mladým talentům Sparty!

 

Kdy 9. března 2024 od 10:15 hod.
Kde

 Chrudim, Za Vodojemem    Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.