„Stačí kraťasy, tričko, ručník a pití,“ zve k návštěvě Fit Boxu Dominik Ulrich

Využívá se široká škála technik - údery, kopy, lokty a kolena - čímž se toto cvičení stává velmi všestrannéPardubice – Spolu se začátkem nového školního roku se otevírá zejména ženám, ale i mužům možnost začít trénovat Fit & Box.

„Nábor nových členů proběhne ve středu 6. září 2017 v 17:00. Tréninky probíhají 1x týdně, každou středu od 17 hodin v prostorách pardubického fitcentra Fit & Sport v Polabinách 3. Lekce trvá 60 minut. Zájemci se mohou na naše hodiny přijít podívat nebo se mohou rovnou aktivně zapojit. V tom případě je žádoucí si donést sportovní oblečení. Stačí kraťasy, tričko, ručník a pití,“ zve k návštěvě trenér Dominik Ulrich.

Fit & Box je komplexní cvičení, které spojuje techniky z několika sportů. Základem jsou bojové sporty Kickbox, Muay Thai a Box. Využívá se široká škála technik – údery, kopy, lokty a kolena – čímž se toto cvičení stává velmi všestranné.

První tréninková lekce je pro mnoho lidí okamžikem, kdy se rozhodnou, že se tomuto sportu budou věnovat. Tréninková hodina není nikterak uzavřena a na lekci se může přijít podívat i běžný divák.

„Někdo nemá chuť se jít hned učit údery, proto je samozřejmě možné se na trénink přijít jen podívat a pak se rozhodnout, zda má dotyčný zájem a chuť začít trénovat. V podstatě jedinou podmínkou je chuť sportovat. Věkové hranice nejsou nikterak omezeny a vítány jsou jak ženy, tak i muži. Podle zájmu se pak zájemci mohou účastnit tréninkových hodin jednou až třikrát týdně (v případě, že budou chodit na další sportovní lekce, které pořádáme 2x týdne),“ doplňuje trenér Dominik Ulrich.

fitboxpardubice.cz | facebook.com/fitboxpardubice

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.