Rallye Team Chrudim míří do Hradce na Rallyshow

rtc_chrudimHradec Králové – ve dnech 9. a 10. června 2012 se na hradeckém okruhu CZECHRING koná pátý ročník RALLYSHOW. Letos je rozdělený na dvoudenní akci, kde si návštěvníci mohou vybrat z pestrého programu. Sobota bude situována na autosalony, kde automobilky předvedou novinky pro rok 2012.

Na okruh A vyjedou historické motocykly, veterány, okruhové vozy, vrchařské a formule a proběhnou i tréninky okruhu A+B se známým přejezdem mostu, kde není problém dostat auto všemi čtyřma koly do vzduchu.

Mnoho jezdců se pyšní ve svých galeriích fotkou, právě z tohoto skoku. Vystoupí také známý motocyklový kaskadér Pavel Vik a k večeru proběhne i soutěž Miss autosport.

Neděle bude patřit vozům rallye, kde bude možné za volantem závodních speciálů spatřit špičku evropské rally v podobě Romana Kresty, Daniela Landy, Jaromíra Tomaštíka, Pavla Valouška, Petra Šimurdy a mnoho dalších výborných jezdců a také velmi půvabné Olgy Lounové.

Rallye Team Chrudim zaujme své místo v depu s Toyotou Celicou, která je symbolem RTC a na okruhu bude k vidění v sobotu podvečer a v nedělním programu mezi vozy rally. Za volantem bude šéf klubu Martin Kučera.


Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.