Retro Screamers

Retro ScreamersÚterý 22. října 2013 od 19 hodin – Divadlo Karla Pippicha Chrudim
Po půl roce se do Chrudimi vrací naše nejúspěšnější travesti skupina Screamers, jako obvykle s úplně novým programem, který nazvali „Retro Screamers„.

Programem provází moderátorská dvojice Láďa a Nadja (Láďa Černý a Vojta Kohoutek), účinkují Lili (Jarda Krameš), Paula (Lukáš Vyvlečka), Saša (Alexander Gabčo) a Valerie (Serhiy Fedyshyn).

SCREAMERS vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Csáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou při zaznění svých skladeb se k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.

V novinách a časopisech vycházejí o SCREAMERS zajímavé články, které svědčí o úspěšnosti skupiny. SCREAMERS byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, Show Jana Krause, TV Markíza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora. Skupina se stala semifinalisty 1 ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných.

Ladislav Černý – manager a konferenciér skupiny, předvádí mužské role

Sergej – uměleckým jménem Valerie -předvádí Cher, Madonnu, Anastacii, V. Špinarovou a mnoho dalších. Svá vystoupení doplňuje živým zpěvem.

Jarda – uměleckým jménem Lili, -předvede sklady E. Pilarové, H. Zagorové, H. Hegerové, J. Šulákové, C. Dione a dalších

Vojta – uměleckým jménem Nadja – vystupuje jako moderátorka a velmi dobře paroduje např. H. Pawlovskou

Lukáš – uměleckým jménem Paula – má ve svém programu písně H. Vondráčkové, P. Janů, L. Bílé, J. Lopez, Lady Gaga a dalších. Své vystoupení doplňuje kostýmy, které jsou oroginály.

Alexander – uměleckým jménem Saša – svoji nevelkou postavou dokáže na jevišti ztvárnit Tinu Turner, H. Janků, D. Rollins, V. Bílou a spoustu komických scének.

 

Kdy: Úterý 22. října 2013 od 19 hodin
Kde: Divadlo Karla Pippicha, Chrudim
Hrají: Valerie, Lili, Nadja, Paula, Saša a Láďa

 

Mrkni

 {morfeo 23}

Fotogalerie z předchozích show Screamers je možné zhlédnout zde:
http://fotozajda.cz/reportaze/screamers_2011/galerie.html 
http://fotozajda.cz/reportaze/screamers_2009/galerie.html 
http://fotozajda.cz/reportaze/screamers/galerie.html

Show skupiny Screamers v Divadle Karla Pippicha je kulturní událostí, kterou byste si neměli nechat ujít.

Více na http://www.screamers.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.