Rock for People – Bude? Nebude? BUDE DVAKRÁT!

Rock for PeopleMilí přátelé festivalu Rock for People, tak konečně je to tady – novinky o příštím RfP. Důležitou zprávou dne je, že Rock for People bude a to hned dvakrát!

Náš festival totiž obdržel nabídku, která se neodmítá – pozvaní stát se součástí prestižního projektu Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury. Je pro nás velkou ctí, že jsme byli osloveni právě my a bereme to především jako ocenění naší dvacetileté snahy o tvorbu “evropského festivalu”, kdy možná občas neprakticky utrácíme za kapely, které tu ještě nejsou tolik známe a nepřitahují masy návštěvníků, ale nám prostě přijde správné je v programu mít.

Jelikož se v poslední době vynořilo poměrně dost spekulací, jak to s RfP bude, tak nám dovolte nyní uvésti základní fakta na pravou míru:

Festival Rock for People zůstává v Hradci Králové ve své tradiční podobě, pouze se mění termín jeho konání, a to na 4. – 6. června 2015, předprodej vstupenek zahajujeme dnes na www.ticketsforpeople.cz

V příštím roce se však uskuteční též Rock for People EUROPE, který se odehraje ve dnech 3. – 5. července 2015 v Plzni. Těšit se můžete na “městskou verzi” festivalu, která proběhne v areálu bývalého depa Městských dopravních podniků, okolí řeky Radbuzy a komplexu bývalých papíren.

Podrobnosti o obou festivalech se dozvíte již brzy!

RfP

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.