Rugby tým Chrudim Angels slaví postup do první ligy

Rugby tým Chrudim Angels slaví postup do první ligyChrudim – v neděli 3. listopadu 2013 odehrál tým chrudimských rugbistů úspěšný finálový zápas proti Hradci Králové. Po výhře v celé druhé Divizi jednoznačným náskokem v tabulce na druhý Hradec, si Chrudimští připsali další výhru a to ve finálovém zápasu, ve kterém zvítězili 30:0!

 

Zápas se odehrál na Chrudimském AFK stadionu v Průhonech. Za chmurného počasí Chrudim zvítězila a připsala si titul mistr 2. Divize CZRLA (czech rugby league associations) a tím postoupila do první ligy.

Chrudimi se od začátku vedlo velmi dobře a herní převaha byla znát od prvních chvil zápasu. Vynikající útok, podpírala skvěle sehraná obrana, jež nepropustila žádného z hradeckých hráčů a nedala tím soupeři šanci skórovat. Rojníci předváděli špičkové skládky a spojky vytvářeli atraktivní hru, kdy se domácí dostávali do útoků po krajích hřiště.

 

TeamFoto: Jakub Novotný

Již v poločase Chrudim vedla 18:0 a bylo zřejmé, který tým na hřišti dominuje. Druhá půle jen potvrdila převahu domácích a ukázala, že do první ligy postupuje tým RLC Angels Chrudim zcela oprávněně. Celková finálová výhra se ustálila na číslech 30:0!

Velikým uznáním pro Chrudimské rugbysty bylo předání poháru předsedou australského klubu South Sydney Rabbitohs panem Johnem Hutchinsonem, jež nám zároveň vyřídil pozdravy od majitele klubu, známého herce Russela Crowa (Gladiátor, Čistá duše,…)
Poděkovat bychom chtěli všem divákům a fanouškům RLC Angels Chrudim za jejich přízeň! Děkujeme Vám!

RLC Chrudim Angels – RLC Slávia Hradec Králové 30:0

Položení (trye): Miroslav Pavlík 1x , Zbyněk Horník 1x , Matěj Pecina 1x ,
Vít Čáslavka 2x , Marek Pluhař 2x.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.