Pátek, 22.9.2023
Ostatní volný časVolný čas

Saunová sobota v ráji

Saunová sobota v rájiSaunový Ráj v Holicích připravil den plný saunových ceremoniálů. Ve své nové ceremoniálové sauně, která je vybavená hudbou i efektovými světly čeká na návštěvníky desítka saunových show, ceremoniálů, které mají blízko ke krátkým divadelním představením. Moderní saunové ceremoniály znamenají aktuální trend a dokonce se v nich pořádá i mistrovství světa. V Holicích představí mistrovské ceremoniály právě saunoví animátoři, kteří reprezentovali ČR na mistrovstvi světa v Bad Hofgastein v Rakousku. Sobota v Saunovém ráji přinese všem návštěvníkům dostatek zábavy i příjemné relaxace. Show se uskuteční v rámci cyklu SaunaFest na cestách 22. listopadu 2014.

Saunový ráj nabídne v sobotu 22.11. to nejlepší ze ážitkového saunování, které je i u nás stále oblíbenější. Polévání kamenů vodou s vonnou esencí, nápadité rozhánění horkého vzduchu po sauně ručníky a vějíři, práce s ledovou tříští – to vše je novým trendem pro saunování. Hosty programu budou Lukáš Poluk (mistr ČR oficiálního mistrovství v saunových ceremoniálech SaunaFest 2014), Judita Müllerová (stříbrná ze SaunaFestu a nejlepší saunérka), Jaroslav Pallas (5. místo v celosvětovém žebříčku saunérů Saunaranking.com) a další saunoví animátoři. Vedle nich se o kvalitní silvestrovské saunování bude starat také Saunový mág Pavel Hofrichter.

Pro děti a rodiny je připraven speciální ceremoniál v 11 hodin. Sauna bude vytopena na nižší teplotu a pod vedením zkušených saunových animátorů si děti vyzkouší také jak se dělá saunový ceremoniál. Esence provoní saunu, barevná světla vykouzlí atmosféru a nové saunové zážitky čekají na nejmenší návštěvníky a jejich rodiče. Odměnou pak bude sladké překvapení.

Vstupenky na tříhodinový vstup s rezervací vstupu na 2 ceremoniály jsou za 380 Kč. Celodenní vstupenky s přednostním vstupem na 3 ceremoniály stojí 550 Kč. Můžete si je objednat e-mailem nebo přes e-shop, případně zakoupit osobně na recepci. V eshopu si můžete rezervovat vstup na konkrétní čas podle programu. Samozřejmě můžete přijít také bez rezervace. Se vstupenkou zakoupenou předem ale budete mít vstupné levnější a budete mít zaručeno, že ceremoniály uvidíte.

Saunový animátor, Jaroslav Pallas, se letos zúčastnil mistrovství světa v saunových ceremoniálech a v týmové soutěži s Juditou Müllerovou obsadil krásné, 6. místo na světě. Do světové soutěže se kvalifikoval na oficiálním mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, které se tradičně pořádá v rámci akce SaunaFest. “To nejlepší ze SaunaFestu přivážíme do Saunového ráje v rámci akcí SaunaFest na cestách. Připravili jsme speciální saunové ceremoniály, a jsou mezi nimi samozřejmě ty úspěšné, soutěžní předvedené na Mistrovství světa. Pravidelné saunování je součástí zdravého životního stylu. Návštěvníci uvidí skvělou mistrovskou show a současně mohou relaxovat a také se dobře pobavit.” zve Pavel Hofrichter, organizátor akcí SaunaFest. Další z akcí na sebe nenechá dlouho čekat – již následující sobotu (29.11.) odpoledne a večer budou saunové ceremoniály v rámci SaunaFestu na cestách předvedeny v aquaparku v Ústí nad Orlicí.

Časový harmonogram SaunaFestu na cestách v Saunovém ráji:

11:30 Plyšáčkův ceremoniálek – saunový ceremoniál pro děti a rodiče
13:30 Jedeme do Itálie
14:15 Piráti z Karibiku
15:00 Vůně Orientu
15:45 Japonský ceremoniál s Takyjako Nakašim
16:30 Kouzlo Arménie
17:15 S tebou si zatančím
18:00 5.Element (show ceremoniál z mistrovství světa – Lukáš Poluk)
18:45 Ceremoniál místních saunérů – To nejlepší ze Saunového ráje
19:30 Ptačí říše (premiéra show ceremoniálu)
20:15 Fantom Opery (show ceremoniál z mistrovství světa v týmových ceremoniálech) (Jaroslav Pallas a Judita Müllerová)
20:45 Mistr ručníku – závěrečná show na terase se světly a kreacemi saunových mistrů s ručníky
změna programu vyhrazena

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.