Pondělí, 2.10.2023
Ostatní volný časVolný čas

Scrapbooking – papír s příběhem

Scrapbooking – papír s příběhemDejte svým fotografiím a celému svému životu kreativní řád!

V dnešní době fotíme při každé příležitosti. Fotku jednou vystavíme někde v online galerii a tím její příběh končí. Proč by nám ale nemohla dělat radost napořád!? Díky metodě zvané scrapbooking jí vdechneme nový život, budeme ji mít neustále po ruce a můžeme se k ní kdykoli vracet a vzpomínat na neopakovatelné zážitky.

Kolektiv autorek vás ve své knize seznámí nejen s metodou scrapbookingu, ale i s tvorbou přání, visaček, záložek a jiných kartiček zvanou cardmaking a s novým revolučním způsobem uchovávání fotografií s názvem Project Life. Zavede vás do pestrobarevného světa scrapbookových papírů a nekonečného vesmíru plného ozdob, kamínků, stužek, kytiček a jiných lákavých dekorací. Pomocí návodů, různých rad a tipů se naučíte tohle všechno použít tak, aby vzniklo něco krásného a jedinečného, co pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu.

 

Varování: Tato kniha způsobuje závislost na tvoření z papíru!

 

Název knihy:         Scrapbooking – papír s příběhem
Autor:                      Irena Vohlídková a kolektiv

Rozměry:               200 x 235 mm
Datum vydání:      2015
Počet stran:           160
Typ vazby:             brožovaná
Barva:                     celobarevná
ISBN:                      978-80-7413-286-5
Katalogové číslo: ZRK1421
Vydavatel:             Zoner Press

E-shop:                   https://www.zonerpress.cz/scrapbooking-papir-s-pribehem

 

{source}
[[iframe width=”600″ height=”402″ src=”//e.issuu.com/embed.html#0/12646251″ frameborder=”0″ allowfullscreen]][[/iframe]]
{/source}

 

Zoner PRESSZoner Press vstupuje letos do druhého desetiletí své existence. V únoru v roce 2004 rozšířila společnost ZONER software své aktivity o vydavatelskou činnost, která byla první tři roky zaměřena převážně na vydávání odborné literatury (fotografování, grafika, programování a webdesign). Postupem času Zoner Press doplnil produkci o hobby literaturu, knihy o kreslení a malování, vyšel vstříc zájemcům o mangu, komiks i osobní růst a stále si na českém knižním trhu udržuje svoji pozici nejvýznamnějšího producenta kvalitní literatury pro fotografy.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.