Screamers – Kdopak by se konce bál

ScreamersPondělí 16. října 2012 od 19 hodin – Divadlo Karla Pippicha Chrudim
Po roce se do Chrudimi vrací naše nejúspěšnější travesti skupina Screamers s úplně novým programem, který nazvali „Kdopak by se konce bál„.

Programem provází moderátorská dvojice Láďa a Nadja (Láďa Černý a Vojta Kohoutek), účinkují Lili (Jarda Krameš), Paula (Lukáš Vyvlečka), Saša (Alexander Gabčo) a Valerie (Serhiy Fedyshyn).

SCREAMERS vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Csáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou při zaznění svých skladeb se k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.

V novinách a časopisech vycházejí o SCREAMERS zajímavé články, které svědčí o úspěšnosti skupiny. SCREAMERS byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, Show Jana Krause, TV Markíza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora. Skupina se stala semifinalisty 1 ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných.

Show skupiny Screamers v Divadle Karla Pippicha je kulturní událostí, kterou byste si neměli nechat ujít.

Kdy: Pondělí 16.  října 2012 od 19 hodin

Kde: Divadlo Karla Pippicha Chrudim

Hrají: Valerie, Lili, Nadja, Paula, Saša a Láďa

 

Mrkni

 {morfeo 23}


Fotogalerie Jaromír Zajíčka z předchozích show Screamers naleznete zde:

http://fotozajda.cz/reportaze/screamers_2011/galerie.html

http://fotozajda.cz/reportaze/screamers_2009/galerie.html

http://fotozajda.cz/reportaze/screamers/galerie.html

Více na http://www.screamers.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.