Sensation – Celebrate life v Praze!

sensationSobota 28. května 2011 bude datem, kdy se Sensation vrátí do magické Prahy. Tisíce nadšených a nedočkavých návštěvníků z celého světa se opět sejdou v Praze, aby zažili smyslnou a nezapomenutelnou noc v nejmodernější hale ve střední a východní Evropě, v pražské O2 areně.

Po čtyřech beznadějně vyprodaných edicích i páté vydání s podtitulem „Celebrate Life“ slibuje další unikátní zážitky. V této show budete absolutním středem pozornosti v neopakovatelném prostředí, kde se každému z vás naskytne senzační zážitek, kdy špičkoví DJ´s obklopeni mnohatisícovým davem vytvoří zcela speciální atmosféru a unikátní projev sounáležitosti a štěstí. Sensation je událostí, kde lidé ve vzájemné interakci prožijí inspirativní noc, kterou je hudebně provedou ti nejlepší DJ´s planety. Uhaste svou zvědavost, povolte uzdu své fantazii, a vytvořte si okouzlující vzpomínky jako za snu na další Sensation v sobotu, 28. května v Praze.

Start předprodeje vstupenek na Sensation je tradičně naplánován ještě v tomto roce před Vánoci, tak abyste mohli vstupenku na Sensation darovat někomu blízkému jako vánoční překvapení. O přesném termínu zahájení prodeje a prodejních kanálech vás budeme včas informovat na stránkách www.sensation.com, www.unitedmusic.cz a příslušných sociálních sítích.

Přidáte se k nám na Sensation v Praze? Proč o tom neinformovat vaše přátele a nás kliknutím na tento odkaz , a potvrdit vaši účast na Sensation – Celebrate Life Prague 2011 – oficiální stránce této události na Facebooku.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.