Sexy, inteligentní a skandální! … to je náš knižní tip: Sexznam

Sexy, inteligentní a skandální! ... to je náš knižní tip: SexznamSexy, inteligentní a skandální!
Sexznam líčí pouť pohledné třicátnice neprozkoumanými místy její ložnice – a je to docela jízda. Značně nemravné, ale skvělé čtení, z něhož budete jednu minutu lapat po dechu a vzápětí se hlasitě smát.

Skvěle napsaná kniha navazuje na linii Deníku Bridget Jonesové a navíc je prodchnutá sexuální svobodou. Phoebe Hendersonová je pohledná třicátnice. Asi před rokem ji opustil přítel. Tedy lépe řečeno – přistihla ho s jinou ženou. A teď je Nový rok a s ním přichází předsevzetí. Phoebe si napíše seznam. Seznam deseti věcí, které by chtěla stihnout. V sexuální oblasti. A právě tohle rozhodnutí jí otevře dveře nejen k poznání sebe sama, ale i k pochopení světa mužů, zbavení se strachu a začátku nového života.

 

 

 

 

  

  

Název knihy: Sexznam
Autoři: Joanna Bolouri

Žánr: čtení pro ženy, romantika, love story
Doporučeno od: +18

EAN: 9788073889524
ISBN: 978-80-73-88952-4
Počet stran: 352 stran
Formát: 145×205 mm – vázaná s pap. potahem s lam. přetahem
Nakladatelstvi: Plus
Datum vydání: 27. 8. 2014

E-shop: http://www.albatrosmedia.cz

Ukázková kapitola: zde 

  

NAKLADATELSTVÍ XYZ

NAKLADATELSTVÍ XYZ je od roku 2011 součástí největší české mediální společnosti Albatros Media, a.s. Na trhu působí od roku 2004. Vydává původní českou i zahraniční beletrii, zaměřuje se zejména na romány, autorizované životopisy či rozhovory, literaturu faktu, historické publikace i výpravné encyklopedie a komiksy.

 

Albatros média

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

Albatros media, a.s.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.