Sexy ragbistky zaplnily pankráckou halu

Ženské rugbyPraha – v sobotu 24. listopadu 2012 se v Beachklubu Praha Pankrác na 1. turnaji zimní sezóny utkalo 5 týmů Sexy RagbyPirátky, Amazonky, Mariňačky, Andílci a Ďáblice. Hala přivítala více než dvě stě návštěvníků a bylo se opravdu na co dívat.

 

Sobotní večer nabídl divákům skvělou podívanou. Beachklub Pankrác přivítal energií nabité hráčky ragby, připravené se doslova porvat za svůj tým a zvítězit – a to doslova. Důkazem toho byla nejedna ostřejší akce, u níž se na lavičkách tajil dech. Přestože všechny týmy hrály výborně, vyhrát samozřejmě mohl jen jeden. V napjatém finále Ďáblice v růžovém porazily Pirátky a vybojovaly pro sebe hodnotné ceny, ale hlavně pocit neuvěřitelné radosti, který s nimi sdíleli i všichni přítomní.

sexyragby

Diváci se mohli nejen těšit pohledem na bojující krásky, ale byl pro ně připraven i doprovodný program, kterým prováděl moderátor Michal Šeda. Zatímco se dívky připravovaly na další souboj, mohli se zúčastnit soutěží a vyhrát něco na památku, dát si drink na povzbuzení či ochutnat připravené dobroty. Nakonec je čekala afterparty přímo na bývalém bojišti, kde se mohli osobně setkat se všemi hráčkami, zatančit si, trochu zahrát ragby, nebo si jen dát  drink s přáteli.

Celý večer se nesl ve skvělé atmosféře a všichni se dobře bavili. Turnaj se opravdu vydařil, takže se zbývá těšit na ten následující, který je naplánován na únor příštího roku.

 

rugbygrupac

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.