Shania Twain přijede do Prahy

Kanadská country a popová zpěvačka Shania Twain přijede v letošním roce do Prahy v rámci svého světového turné, které chystá v tomto městě a na dalších britských, amerických či evropských zastávkách.

Shania Twain se představí v České republice úplně poprvé, a to konkrétně dne 6. října 2018 v pražské O2 Areně od 19:30 hodin.

Mezi největší zpěvaččiny úspěchy se řadí pět cen Grammy, alba prodaná v milionových počtech, úspěšná tři alba Woman In Me, Come On Over, Up! a další prestižní ocenění, která za svou dlouholetou kariéru obdržela. Dokonce se i Shania Twain považuje za jednu z nejúspěšnějších zpěvaček konce dvacátého a počátku jednadvacátého století.

Dlouhých patnáct let museli fanoušci čekat na nové album, kterého se dočkali až v loňském roce na konci září. Deska nesla jednoslovný, poměrně jednoduchý název Now. Díky ní mohlo vzniknout i toto velkolepé turné se zastávkami jako je například Glasgow, Manchester, Birmingham, Dublin, Belfast, Londýn, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Hamburg, Oslo, Kodaň, Praha a mnohé další.

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo u pořadatele livenation.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.