Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

SIMPLE PLAN – Taking One For The Team

SIMPLE PLAN - Taking One For The TeamInterpret: SIMPLE PLAN
Album:    Taking One For The Team
Datum vydání: 19. února 2016
POP PUNK

Kanadští Simple Plan jsou zpátky a nutno dodat, že je to od začátku jízda, jak se patří. Nepřicházejí sice s ničím převratným, ale optimismus, který se z drážek jejich nové fošny line, je nakažlivý.

Jediné slabší momenty přicházejí až v momentě, kdy se z řízného, svižného punku přepnou do polohy sladkých hošíků popíkářů, loudících pozornost náctiletých fanynek. Jsou to kaňky na jinak povedeném a slibně rozjetém albu. Diskotéková I Don´t Wanna Go to Bed jakoby se na desku dostala omylem a trojice balad Perfectly Perfect, Problem Child a I Dream About You je už pak vyloženě vykalkulovanou úlitbou něžnému pohlaví. Také reggae Singing In the Rain sem moc nezapadá.

Ale jinak je to celé “sex, drogy a rock´n´roll” se vším všudy a Simple Plan se na většině alba představují v náramné formě. Vychytali svůj styl takřka do dokonalosti a není vyloučeno, že si některý z jejich songů vyberou hollywoodští režiséři zase do některé z crazy komedií jako už několikrát předtím. A i když je hudba Kanaďanů nakažlivě optimistická, do absolutní špičky v tomto žánru jí přeci jen něco málo chybí.

Aby mohla pomýšlet na mety nejvyšší, měla by přijít s vyrovnanější kolekcí písní, která by definitivně zpečetila úspěch této jinak populární pětice.

 

 Seznam skladeb na albu

1. Opinion Overload
2. Boom
3. Kiss Me Like Nobody’s Watching
4. Farewell (feat. Jordan Pundik)
5. Singin‘ In The Rain (feat. R. City)
6. Everything Sucks
7. I Refuse
8. I Don’t Wanna Go To Bed (feat. Nelly)
9. Nostalgic
10. Perfectly Perfect
11. I Don’t Wanna Be Sad
12. P.S. I Hate You
13. Problem Child
14. I Dream About You (feat. Juliet Simms)

 

{source}
[[iframe src=”https://embed.spotify.com/?uri=spotify%3Aalbum%3A0cDtMoDHC3Pja0V1qrfBdT” width=”300″ height=”380″ frameborder=”0″ allowtransparency=”true”]][[/iframe]]
{/source}

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.