Skotští Nazareth zakončí své Česko-Slovenské turné v Hradci Králové!

NazarethPopulární rocková skupina Nazareth vystoupí na jednom ze svých posledních koncertů na evropském kontinentu v České republice. Na úplné zakončení Česko-Slovenského turné si management kapely vybral v České republice Hradec Králové. Fanoušci se tak mohou připravit na nezapomenutelnou show plnou emocí už za dva týdny 21. listopadu 2010 Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové.

„Původním předpokladem mělo být zakončení evropského turné v polské Varšavě. Polští promotéři však nedodrželi podmínky a včas nezaplatily zálohu, tudíž jsme byli nuceni vystoupení v Polsku zrušit.“ Sdělil nám manažer kapely Alan Cottom.

NazarethDalším velice neopomenutelným faktem je, že se v české produkci točí dokumentární film o životě skotských rockových hvězd, který bude určen pro celosvětovou produkci pod taktovkou režiséra Miroslava Šmídmajera. Štáb bude přítomen na královéhradeckém koncertu. Natáčet se bude jak zákulisí (možné setkání s fanoušky) tak také přímo vystoupení. Využijte příležitosti a buďte u toho.

Jako předkapela se na koncertě představí talentovaní Taipan.

 

Aldis – velký sál:

Jedná se o sál bez denního světla s perfektní akustikou a dokonalým zázemím (WC, občerstvení, velké prostory v předsálí) Jsou zde místa k sezení na místenky, tudíž nikdo nemusí mít strach, že by mu někdo zabral místo. Samozřejmě je zde i dostatek místa na stání u pódia. Málo kdy se fanouškům naskytne ta možnost být tak blízko takové legendě jako je Nazareth. Z tohoto pohledu se to vůbec nedá srovnat s koncerty na stadionech, protože i balkóny díky konstrukci sálu jsou pár metrů od pódia, čili vše jak na dlani…

 

 

Více na http://www.mzrecords.eu/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.