Čtvrtek, 18.7.2024
Soutěže

Soutěž o vstupenky na Suzanne Vega & Čechomor

Suzanne Vega

Americká písničkářka z New Yorku Suzanne Vega zakončí letošní evropského turné v České republice. Na třech koncertech (6. 11. Praha – Malostranská Beseda, 8. 11. Ostrava – ČEZ Aréna a 9. 11. Hradec Králové – hala TJ Slavia) vystoupí na společném koncertu se skupinou Čechomor v rámci Kooperativa Tour 2012.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert v Hradci Králové, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebookuodpovězte na tři soutěžní otázky a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem, jménem na Facebooku a poštovní adresou na soutěžní e-mailsoutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Suzanne Vega” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail!

Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou bohužel automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 5. listopadu 2012. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem a vstupenky jim budou zaslány poté poštou na adresu uvedenou v e-mailu.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázky:

1) Jak se jmenovalo první studiové album Čechomoru?

a) Mezi horami

b) Dověcnosti

c) Proměny

 

2) V kterém roce vyšlo první studiové album Suzanne Vega?

a) 1975

b) 1980

c) 1985

 

3) Který člen kapely Čechomor je v ní nejdéle?

a) František Černý

b) Karel Gott

c) Karel Holas

 

Pozor! Přichází nám mnoho soutěžních e-mailů, ve kterých chybí požadované údaje, jako jsou například vaše adresa či jméno na Facebooku – důležité pro ověření, zda jste fanouškem portálu Chrudimka.cz. Tyto e-maily bohužel vyřazujeme pro nesplnění podmínek soutěže.

Více na http://www.suzannevega.com/ a http://www.cechomor.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.