Čtvrtek, 23.5.2024
Soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na Krajský SLET Pardubice

           Termín soutěže         
  13. 5. – 13. 6. 2024  

Pardubice se ve dnech 15. a 16. června stanou centrem sportu a společenského dění díky očekávanému Krajskému sletu, který zde přivítá účastníky a návštěvníky z celého kraje i dalších míst České republiky.

Slet 2024Sobotní večer bude plný zábavy, kultury, dobrého jídla a pití. Všichni milovníci divadla, hudby a rodinné zábavy si přijdou na své. Od 18:00 hodin se na pódiu bude konat divadelní představení Přátelák souboru Ledříček z Klášterce nad Orlicí, které přinese smích a pohodu do srdcí diváků. Večer bude patřit kapele KH Band, která předvede svůj jedinečný hudební repertoár. Připravte se na skvělou atmosféru a tanec pod širým nebem! A ani na děti jsme nezapomněli, bude pro ně připravena herní zóna.

Nedělní ráno bude ve znamení otevření areálu v 9:00, který nabídne širokou škálu aktivit pro celou rodinu. Připojte se k nám a zažijte den plný zábavy.

A co se bude dít. K dispozici budou skákací hrady, dřevěný kolotoč, vhodné aktivity pro různé věkové kategorie. Na pódiu na vedlejší ploše bude probíhat divadelní představení pro děti, které rozzáří oči vašim nejmenším. Pro děti a dospělé bude připraven sportovní park s možností vyzkoušet si různé sportovní disciplíny. Událost umožní veřejnosti nahlédnout do světa armády, policie a hasičů. Přijďte si vyzkoušet své střelecké schopnosti a zažijte nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Otočný simulátor nabídne možnost zažít simulaci autonehody pod dohledem zkušených instruktorů. Na akci budou k dispozici různá zdravotní stanoviště, která nabídnou bezplatné měření a vyšetření.

Tato dvoudenní akce, která se koná na Městském atletické stadionu na Dukle, nabídne bohatý program plný sportu, doprovodných akcí, gastronomie, kultury. Vrcholem programu je nedělní odpoledne, kdy bude slavnostní zahájení Krajského sletu a prezentace hromadných skladeb, které cvičenci pečlivě nacvičili pro účast na XVII. Všesokolském sletu v Praze na začátku července.

 

Kdy  15. – 16. června 2024 
Kde

  PardubiceVstupenky

 


Chcete-li vyhrát

rodinnou vstupenku na Krajský SLET Pardubice,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a
staňte se fanoušky
či sledujte některou z našich soc. sítí FacebookInstagram.


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKA


Ve kterém roce se konal první slet?


Podívejte se na stránku www.zupa-pippichova.eu, tam určitě odpověď najdete.
Dvě podmínky, které je nutno splnit pro zařazení do slosování:


1)  odpovědět e-mailem 
na adresu soutez@chrudimka.cz

    – 
Předmět e-mailu:  Soutěž – Slet
    – Text e-mailu
     odpovědi na soutěžní otázky
     jméno a příjmení, bydliště – město
     odkaz na váš profil sociální sítě, ve které jste našim fanouškem či nás sledujete

2)  být fanouškem či sledovat některou z našich soc. sítí – Facebook | Instagram 
                   

Sdílejte navíc veřejně tuto stránku na sociální síti a máte dvojitou šanci vyhrát!


 

Slet

 

Vstupenky věnuje do soutěže pořadatel akce

sokolsky-slet-2024 - soutěž

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.