Čtvrtek, 23.5.2024
HudbaKultura

STING vystoupí v Pardubicích, koncert bude jedinou zastávkou v Česku

Britský zpěvák, baskytarista a skladatel Sting vystoupí 19. července v Pardubicích se svou show nazvanou My Songs. Podle Stingova webu bude pardubický koncert jedinou akcí zpěváka v Česku, předcházet mu bude koncert ve Vídni.

Stingův koncert My Songs je bujará a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které tento sedmnáctinásobný držitel ceny Grammy napsal během své slavné kariéry s kapelou The Police i jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu označil deník The Times koncert My Songs za “mistrovskou třídu”; “Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem“. Koncert, který byl hudební cestou s hity jako “Fields of Gold”, “Shape of my Heart”, “Roxanne” a “Demolition Man”, popsal The Telegraph jako “vzácnou lahůdku” a The Guardian Stinga ocenil jako “téměř bezkonkurenčního” s “dokonalou popovou alchymií”. Fanoušci se mohou těšit také na “Englishman In New York”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle” a mnoho dalších.
Na turné Stinga doprovodí elektrická, rocková kapela.

 

Kdy 19. července 2023  
Kde enteria arena Pardubice

 

Sting Pardubice

 

Koncert STINGA pořádají

Live Nation

 

Glanc

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku hudební nadšenec, tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a (ne)zlobí! www.FotoZajda.cz