Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Strašidla na Lichnici

Strašidla na LichniciPřijďte se 19. srpna 2017 rozloučit s prázdninami stylově na zříceninu hradu Lichnice. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program (jízda na koních, malování triček, kouzelník a další). Brány Lichnice se otevírají ve 14 hod.

Je pro Vás připravena expozice strašidel a otevřeno bude i strašidelné sklepení. Strašidla si prohlédnete úplně zblízka, dozvíte se o nich spoustu zajímavostí a světovým unikátem bude krmení Draka.

V doprovodném programu si můžete vyzkoušet výrobu tlučeného másla s ochutnávkou, hledat poklady spolu s trpaslíky, projet se na koních, pochovat si hada, zastřílet si z luku, namalujete si vlastnoručně památeční tričko a zavítat můžete i do proslulého Beauty salónu paní Hejkalové. Komu to nestačí, může zkusit netradiční bublifuk, vychutnat si divadélko AHOJ, taneční vystoupení skupiny TAOKRA a určitě přijde i kouzelník 😉

Zkrátka Vás čeká spousta zážitků. Kdo nás navštívil v roce 2015 může vyprávět, kdo to propásl, má šanci to napravit a užít si s námi jeden prima den!

Strašidla na Lichnici

Strašidla na Lichnici

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.