Středa, 22.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Studnice Fest 2010 se blíží

StudniceObčanské sdružení Eupathia připravilo letos již po osmé pro všechny fanoušky kvalitní muziky rozličných žánrů víkend plný řízné hudby. Jako tradičně se festival uskuteční poslední červencový víkend, tedy 30. – 31. července 2010, v kouzelném lesním areálu Cihelka v Hlinsku v Čechách. Za dva dny se vyznavačům stylů rock, ska, punk, pop, indie, crossover a dalších představí dvacítka českých a jedna velice zajímavá zahraniční kapela.

Největší hvězdou bude pro většinu návštěvníků úžasně živá, rocková kapela Wohnout, která vystoupí již v pátek a proto by nikdo neměl otálet s příjezdem. Mezi hlavní taháky bude rozhodně patřit německé pop-punkové kvarteto Green Frog Feet, které se na Studnici objeví opět po roce. Strhující vystoupení jistě předvedou Sunshine, údajně „nejrozjetější“ česká elektronická kapela Skyline, ryze punkoví Volant nebo třeba trochu elektronicky znějící Lety Mimo či LUS3. Bláznivou show s sebou přiveze početné ska seskupení Jo!Ska. Ani tentokrát nebudou chybět stálice Studnice Festu Imodium, Dukla Vozovna, kníže porno-folku Záviš a další.

Pestré hudební menu lze doplnit turnajem ve stolním fotbálku, výletem do krásného okolí, koupáním v nedalekém lomu nebo jen opalováním na louce ve stanovém městečku, které je stejně jako parkování zdarma.

Vstupenky na celý víkend je možné pořídit on-line v síti Ticketportal nebo v info centru Hlinsko v Čechách. Lístky na jednotlivé dny se prodávají přímo v areálu Cihelka.

Podrobnější informace o festivalu, profily kapel, časový harmonogram a další užitečné rady jsou k dispozici na internetových stránkách www.studnicefest.cz.

Chcete-li vyhrát vstupenky na festival, odpovězte na tři jednoduché soutěžní otázky a své odpovědi zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text Soutěž – Studnice fest . Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 29. července 2010. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

1. Kolikátý ročník Studnice festu se letos uskuteční?
a) 7
b) 8
c) 9

2. Kolik členů má kapela Wohnout?
a) 4
b) 5
c) 6

3. Jaké je vlastní jméno Xindla X?
a) Ivan Mládek
b) Ondřej Ládek
c) Xindl X

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.