Čtvrtek, 22.2.2024
HudbaKultura

Svou letošní novinku v Café V lese představí This Is The Kit

Svou letošní novinku v Café v lese představí This Is The KitThis Is The Kit vydávají 7. července 2017 své nové album Moonshine Freeze a v Praze v Café V lese ho budete moc slyšet live 8. listopadu 2017. Vstupenky za 213 Kč jsou v předprodeji na goout.cz na místě v den koncertu za 250 Kč.

This Is The Kit  je projekt písničkářky Kate Stables, která pendluje od Paříže k Bristolu. Získala si obdiv svých kolegů, jmenovitě Guye Garveyho, The National a Sharon van Etten. Nové album a debut na Rough Trade Moonshine Freeze je dosud její nejlepší a nejvyspělejší dílo. Produkoval ho John Parish.

 

 

 

 

 

 

Album začalo vznikat bezprostředně po vydání předešlé desky Bashed Out, když se Stables se svou kapelou loni v listopadu po turné odebrala do bristolského studia Invada, které patří Geoffu Barrowovi. Aaron Dessner z The National hostuje v šesti skladbách.

Moonshine Freeze je omamná směs hudební sofistikovanosti a něčeho bezelstného dětských her, zaklínadel a dětských říkanek. Hlas Stables je navíc velice pozoruhodný. Občas vám svou neobvyklostí připomene hudebníky typu Will Oldham, Magnolia Electric Co, Robert Wyatt nebo Karen Dalton.

 

thisisthekit.co.uk | cafevlese.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.