Swedish House Mafia přijedou v listopadu do Prahy

swedish_house_mafiaSwedish House Mafia hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour. A vystoupí i v Praze! Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes dvacet tisíc umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena.

One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné začínající 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku. V České republice vystoupí v O2 areně v Praze 29. listopadu 2012.

Všechny vstupenky budou v prodeji od pátku 28. září od poledne místního času. Vstupenky pro pražské vystoupení budou taktéž v prodeji od pátku 28. září v síti Sazka Ticket. V prodeji navíc bude i omezené množství levnějších vstupenek pro nejrychlejší nakupující. Pro další informace navštivte oficiální stránky pořadatele. Návštěvníci, kterým je méně než 18 let, musí být v doprovodu dospělého.

One Last Tour bude velmi emocionálním turné, neboť se při něm kapela jednou pro vždy rozloučí s fanoušky po celém světě. Fanoušky i kapelu čekají opravdu nevšední zážitky. Opravdu výjimečná a velkolepá rozlučková show pro ty, kteří přišli, pořádně zapařili a milovali (pozn. “We came, we raved, we loved,” je věta, s níž Swedish House Mafia oznámili svůj konec).

Ceny vstupenek:
Nejrychlejší nakupující: 990 Kč
Standardní cena: 1 290 Kč
VIP: 2 990 Kč

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.