Swingový koncert s Felixem Slováčkem

Letošní vánoční koncert proběhne v úterý 18. prosince 2018 od 19 hodin a spojí dvě velká jména swingového žánru. PIRATE SWING Band a Jiří Ševčík si jako hosta přizvali Felixe Slováčka, aby skutečskému publiku zpříjemnili adventní čas.

Vstupenky v ceně 350 Kč můžete zakoupit na http://vstupenky.skutec.cz, na odboru kultura a školství Městského úřadu Skuteč a v Turistickém informačním centru.

PIRATE SWING Band je kapelový projekt Jiřího Ševčíka, zahrnující 17 respektovaných sólistů mnoha žánrů (od rockerů po filharmoniky). Repertoár tělesa tvoří nejen klasický swing, ale především vlastní původní, svěží a vtipné swingové verze hitů jiných hudebních žánrů (Michael Jackson, Madonna, Police, Queen, Bon Jovi, Coldplay, Beatles, Rolling Stones, George Michael,  atd.). Krátce po svém založení se stal českou jedničkou a pravidelně úzce spolupracuje se špičkami naší pop music včetně Karla Gotta, Jiřího Suchého, Leony Machálkové, Josefa Laufera, Tonyi Graves, Matěje Rupperta nebo jako v případě skutečského koncertu také Felixem Slováčkem.

Felix Slováček byl členem mnoha orchestrů. Pravidelně se objevoval také v programech stálice českého popu Karla Gotta. Jako interpret vážné hudby vystupoval Felix Slováček s mnohými známými hudebními tělesy v Čechách i v zahraničí. Ve Skutči ho přivítáme po 2 letech, kdy vystoupil se svým synem a Komorní filharmonií Pardubice na vyprodaném koncertě v rámci festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč.

 

Swingový koncert s Felixem Slováčkem

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.