Taneční víkend s Above & Beyond

United Music chystá, kromě své Transmission, ve spolupráci s Above & Beyond také oslavu 350. vydání radio show Group Therapy a Anjunadeep Open Air.

V pátek 11. října 2019 přivezou Jono, Tony a Paavo to nejlepší z jejich vydavatelství Anjunabeats a Anjunadeep do našeho hlavního města. Oslavy milníků rádiové show Above & Beyond, Group Therapy, pravidelně přitahují fanoušky z nejrůznějších zemí světa a stali se tak zážitkem, který by alespoň jednou za život měl absolvovat každý fanoušek taneční hudby. Zážitek, který slibuje nezapomenutelnou noc pod střechou jedné z nejmodernějších hal v Europě – pražské O2 aréně.

Oslava 350. vydaní radio show Group Therapy zná kompletní lineup. Na stagi se spolu s Above & Beyond představí Gabriel & Dresden, Genix,  Ilan Bluestone, Qrion, Spencer Brown a Tinlicker.

Vstupenky jsou sice vyprodané, ale United Music očekává uvolnění vstupenek od držitelů klubových karet O2 arény v polovině září. Ty budou uvedené do prodeje 20. září a vy se můžete přidat do tzv. waiting listu, abyste se o tom dozvěděli mezi prvními.

V neděli 13. října 2019 se na Křižíkově fontáně v Praze uskuteční Anjunadeep Open Air, což je oficiální afterparty po Group Therapy 350. Na této akci se představí: 16BL, Ben Böhmer (LIVE),Dom Donnelly & Penelope,  James Grant & Jody Wisternoff a Marsh.

Vstupenky můžete kupovat na ZDE.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.