Tarja Turunen – World tour 2012

Tarja Turunen, foto: Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.cz14. ledna 2012, ČEZ Aréna – malá hala Pardubice
Finská metalová královna TARJA Turunen startuje své „What Lies Beneath Final Tour 2012“ v ČR!

Bývalá frontmanka slavných NIGHTWISH, TARJA TURUNEN získala nedávno na festivalu Summer Breeze v Německu zlatou desku za 120.000 prodaných kusů jejího debutového sólo alba „My Winter Storm“ v Německu. TARJA se tak stala úplně prvním finským sólo umělcem, kterému se něco podobného povedlo a připojila se tak ke svým kolegům z Finska, (Him, Apocalyptica, The Rasmus, Sunrise Avenue a Nightwish), kteří zlatou desku rovněž získali. TARJA je také jediným umělcem, který získal tuto zlatou desku jako sólový umělec i jako člen kapely (Nightwish).

Tarjino zatím poslední sólo album „What Lies Beneath“ (2010) se neprodává o nic hůře a Tarja si tak postupně dláždí cestičku k dalšímu sólo úspěchu!

TARJA TURUNEN ztělesňuje ženu v metalu jako blyštivý klenot. Tarja je ve skvělé formě. Její přítomnost na pódiu je jako éterické zjevení, které tvoří fantastický kontrast k úderné muzice, kterou spolu se svou hvězdnou kapelou produkuje. TARJA chystá poslední, finální tour ke své aktuální desce „What Lies Beneath“ a toto turné odstartuje právě u nás, v ČR, ve ZLÍNĚ, kde bude Tarja celou show připravovat a zkoušet. Věříme, že zde pro vás přichystá některý den před show, nebo v den show také setkání a autogramiádu.

Tarja Turunen - World tour 2012

Podmanivá tvorba metalové dámy TARJI vás jistě opět okouzlí. Nahlédněte pod závoj jejích tajemství a prožijete opět neopakovatelný, královský večer.

13. 1. 2012 – ZLÍN, sportovní hala Euronics
14. 1. 2012 – PARDUBICE, malá hala ČEZ Arény
Vstupenky lze zakoupit na vstupenky.ticket-art.cz.

Fotogalerie z Final Storm Tour 2009, 16. října 2009, ČEZ Arena Pardubice 

 

foto: Jaromír Zajíček – www.FotoZajda.cz

Tarja Turunen - World tour 2012, foto: Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.cz

Tarja, foto: (c) Jaromír Zajíček - FotoZajda.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.