Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Téměř třicet souborů přijede do Pardubic na country taneční soutěž

17. ročník festivalu Pardubická Ryengle17. ročník festivalu Pardubická Ryengle, největší country taneční soutěž v Česku i na Slovensku, se odehraje v pardubickém IDEONu v termínu 28. a 29. listopadu 2015 a pro všechny návštěvníky slibuje parádní podívanou.

Taneční program bude velice zajímavý. Opět přijedou ty nejlepší taneční skupiny z celého Česka i Slovenska,“ řekl Vladimír Žváček, ředitel festivalu. „Na sobotním country bálu vsázíme na osvědčenou kapelu HB country. Důraz jsme dali i na to, aby se v IDEONu mohly bavit celé rodiny. Proto opět v předsálí nechybí zábavné hry a oblíbené stánky s doplňkovým prodejem.

Celý festival zahájí v sobotu ve 12:00 hodin taneční senioři SEN SEN z Poděbrad, kteří se na tuto poctu těší a poctivě připravují. Na sobotním večerním country bálu zvedne nad hlavu pohár nejlepší taneční celek v hlavní věkové kategorii. Zároveň návštěvníci uvidí TS RYENGLE, která připravila irskou taneční podívanou s názvem Legenda hradu Erigorn. Neděle nabídne od půl dvanácté moderní formy country tanců line dance a clogging (kovbojský step).

Partnerem festivalu je Magistrát města Pardubic, Pardubický kraj, RWE Group a FOXCONN.

Více informací na www.ryengle.cz.

No řekněte, nestojí za to přijít? :-)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.