Třetí příčka ze 139 filmů patřila Chrudimi

PohárChrudim – videostudio FONA se zúčastnilo  prestižního filmového festivalu Tour Region Film 2011, který se konal ve dnech 6. – 8. října 2011 v Karlových Varech s filmem Chrudimsko-Hlinecko.

 

 

 

V konkurenci 139 filmů získal cenu za 3. místo v první kategorii filmů. Film byl natočen jako součást projektu „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko“, který byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II – Severovýchod.

 

“Zpráva mě velmi potěšila. Navíc jsem rád, že ve městě máme i takto dobré televizní studio. Navíc je to i důkaz toho, že námi připravená velká kampaň měla smysl. Film byl její součástí,” okomentoval o víkendu pro portál Chrudimka.cz chrudimský místostarosta Roman Málek.

diplom

 

„V současnosti studio dokončujeme film z cyklu „Kdy cesta může být cíl“ o železniční trati Pardubice-Havlíčkův Brod. Film by měl ukázat turistické a kulturní možnosti regionu v návaznosti na historii a současnost uvedené železniční tratě,“ říká majitel AV studia Fona Alexandr Němec.

 

Oba filmy budou předvedeny koncem tohoto roku. O termínu uvedení budeme včas informovat.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.