Čtvrtek, 13.6.2024
Cestování a výletyChrudim

THAJSKO – těžká závislost

V pátek 27. ledna 2023 se o své zážitky z cesty po Thajsku podělí Vladimír Lemberk. Ve Vodních zdrojích Chrudim představí svůj audiovizuální průvodce nejturističtější zemí Asie.

Jak objevit dosud neobjevené? Jak si užít i ta nejprofláklejší místa? Čemu se vyhnout a co nevynechat? Přednášející tvrdí, že Thajsko je pro všechny věkové kategorie návštěvníků, zkušené i začátečníky, skupiny i samotáře, plážové povaleče i pralesní dobrodruhy. Pojďme spolu s ním nasát atmosféru asijských tržnic, pláží, deštných pralesů, budhistických chrámů i domorodých vesnic v horách.

Zemi pocestujeme ze severu na jih, od barmských hranic s vesničkami horských kmenů (některé i v 21. století bez elektriky), přes celou řadu národních parků s atraktivní a unikátní flórou i faunou, přes hektický Bangkok až na jih, kde se nacházejí ta nejznámější (a poněkud přelidněná) letoviska Phuket, Krabi či Ko Samui. To vše s videí z dronu či z podvodní kamery.

Začínáme v 18:00. Vstupné 50 korun (děti školou povinné zdarma). Rezervace a další informace na tel. 723 004 397 nebo gutzer@centrum.cz. Akce se koná díky finanční podpoře Města Chrudim. 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.