Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Thirty Seconds To Mars uvádí dokument Artifact!

Artifact - Thirty Seconds To MarsThirty Seconds To Mars představí osobně v Praze v předvečer jejich koncertu v Tipsport Areně dokument Artifact! Projekce se uskuteční v neděli ve 13 hodin v kině Atlas.

Mnoha cenami ověnčený dokument Artifact, který vznikl v režii Jareda Leta pod pseudonymem Bartholomew Cubbins, přináší otevřenou výpověď skupiny o jejím soudním boji s hudebním vydavatelstvím Virgin/EMI, které kapelu před pár lety žalovalo o 30 miliónů dolarů za nedodržení smluvních podmínek. Zpěvák a oscarový herec Jared Leto (“Requiem for a Dream,” “Dallas Buyers Club“) ve snímku odhaluje život svůj a svých spoluhráčů v měsících největšího tlaku a stresu, kterému kdy ve své umělecké kariéře čelili a během kterého navíc vznikalo album “This Is War“. Dokument byl premiérově předveden v roce 2012 na vybraných filmových festivalech, kde okamžitě posbíral několik cen odborné kritiky i diváků. Široká veřejnost s ním byla seznámena až v závěru loňského roku a Jared Leto jej nyní u příležitosti turné Love, Lust, Faith and Dreams osobně uvádí ve vybraných koncertních městech. Pražský koncert se uskuteční v Tipsport Areně v pondělí 30. června 2014. Večer zahájí indie-popová skupina Lake Malawi, kterou Thirty Seconds To Mars vybrali z desítky finalistů “konkursu” vyhlášeného Fajn radiem.

Thirty Seconds To MarsVstupenky jsou k zakoupení na adventuresinwonderland.com. K dispozici jsou jak standardní tak VIP vstupenky, které zahrnují i možnost vstupu na následnou diskuzi o dokumentu s jeho autorem Jaredem Leto. Vstupenky na koncert Thirty Seconds To Mars jsou v prodeji v síti Ticketpro za 990 korun.

Více o Artifactu najdete na http://artifactthefilm.com.

 

 

Artifact - Thirty Seconds To Mars

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.