Tradiční výlov Bohdanečského rybníka

Rybniční Hospodářství, s.r.o.Rybniční Hospodářství, s.r.o. ve spolupráci s městem Lázně Bohdaneč, Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR Správa CHKO Železné hory a krajským střediskem Pardubice si Vás dovolují srdečně pozvat na TRADIČNÍ VÝLOV BOHDANEČSKÉHO RYBNÍKA, který se koná 27. – 28. října 2013 od 7:30 hodin.

PROGRAM PRO OBA DNY OD 9 HODIN
Prodej ryb a rybích specialit
 – kapr, lín, amur, štika, sumec. Ukázky různých úprav ryb, filetování a příprava „kapra bez kostí“. Chutné a přitom na přípravu jednoduché rybí delikatesy, které můžete na místě ochutnat, vám předvedou dva profesionální rybáři z kolektivu Rybárny Praha. Příjemnou podívanou podpoří i lahodná točená „jedenáctka Kapřík“.

Tradiční akcí, která je každým rokem úzce spjata s výlovem Bohdanečského rybníka, je loučení s ptáky v Národní Přírodní Rezervaci Bohdanečsky? rybník. Tuto jedinečnou událost můžete shlédnout po oba dva dny od 9 – 12 hodin na Polákově poloostrově, na který je přístup z hráze rybníka. Pozorovat ptactvo na dně vypuštěného rybníka budete moci stativovy?mi dalekohledy a proběhne i ukázka kroužkování ptáků.

Více informací na telefonu: 777 643 778, www.rybnicnihospodarstvi.cz

 

Tradiční výlov Bohdanečského rybníka

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.