Trancefusion – Line up a poslední důležité info

trancefusion2Již za několik dní nás čeká druhé pokračování TRANCEFUSION a my  přinášíme podrobný časový line up a poslední důležité informace všem fanouškům, kteří mají v sobotu 8.10.2011 namířeno na Výstaviště v Holešovicích.

ČASOVÝ LINE UP:
MAIN STAGE
20:00-21:10 Boom Jinx
21:10-22:20 Moonbeam
22:20-23:40 Mat Zo
23:40-00:15 Christian Burns + Eller van Buuren – live
00:15-01:55 Gabriel & Dresden
01:55-03:20 Arnej
03:20-04:40 Giuseppe Ottaviani
04:40-06:00 Marcel Woods

SECOND STAGE (M ZONE)
20:00-22:00 Finidi
22:00-23:30 Richard Reynolds
23:30-01:00 VCUK + Camila De Oliviera (vocals)
01:00-02:30 ORBITH
02:30-04:00 Mery En
04:00-06:00 Subgate

TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné, stejně jako tomu bylo na první edici,  platit pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tento systém, který je běžný na všech eventech a festivalech ve světě, jsme zavedli především pro vaše pohodlí a spokojenost. Jednak se tím velice urychlí proces obsluhy na barech a zejména zamezíme i tomu, aby vás některý barman okradl. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a bude je možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek zřetelně označených pokladen (8 pokladen přímo při vstupu do Incheba Arény), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen bude přijímat i platby v Eurech! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek bude ukončen dne 7. 10. 2011 ve 24:00 hodin. Vstupenky na akci bude možné zakoupit přímo na místě konání akce na pokladně. Cena klasické vstupenky bude činit na místě 990,- Kč, Golden VIP za 1690,- Kč a Diamond VIP za 3190,- Kč. Na místě bude možné zakoupit i COMBO VSTUPENKU za 1400,- Kč, která umožní vstup na tuto Trancefusion a dále i na další edici dne 14. 4. 2012! Majitelé již zakoupených vstupenek budou mít možnost na pokladně zakoupit zvýhodněnou vstupenku na 14. 4. 2012 za 750,- Kč!

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO
Oznamujeme skvělou novinku, že Trancefusion bude opět živě přenášena prostřednictvím hlavního mediálního partnera http://www.danceradio.cz/!

PLÁNEK AREÁLU
Přinášíme podrobný plánek areálu. Tento bude umístěn i na informačních panelech v místě konání a bude i v tištěné formě v party bookletu, který obdržíte u vchodu od hostesek.

mapa

VIZUALIZACE:
Přinášíme vám zároveň vizualizace prostoru Incheba Arény tak, jak bude upravena pro účely této akce. Velice netradičně bude stage umístěna na širší straně haly a záměrem bude, aby prostor působil jako velký klub a nikoli jako studená hala.

DOPRAVA / PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách http://www.trancefusion.cz/ v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

VLAKEM TAM A ZPĚT ZA 250 KČ:
Majitelé zakoupených vstupenek mají možnost se na Trancefusion dopravit vlakem ČD tam i zpátky z jakéhokoliv místa v ČR za pouhých 250,- Kč! Detailní informace získáte na http://www.ticketstream.cz/

OMEZENÍ NA MÍSTĚ:
Je zakázán vstup do prostor Incheba Arény s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18ti let.

KOUŘENÍ V AREÁLU / M ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudován v prostorách restaurace M ZONE.

OBČERSTVENÍ:
Pro fanoušky bude připraven stánek s občerstvením, kde bude možnost zakoupit několik druhů teplých nebo studených pokrmů. Tento stánek bude umístěn poblíž hlavních vchodů a šaten.

OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Incheba Arény pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

ŠATNY / TOALETY:
V Incheba Aréně bude dostatečná kapacita šaten i toalet. Šatny budou umístěny ve stanu přímo u hlavního vchodu a toalety jsou umístěny ihned u hlavní plochy, další přídavné toalety budou umístěny ve dvoře nalevo od hlavní stage.

MERCHANDISING TRANCEFUSION STÁNEK:
V prostorách Incheba Arény bude umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Tyto předměty bude možné platit v Kč, Eurech a tokenech.

VIP PROSTORY:
Pro majitele VIP vstupenek bude zvláštní vchod z boční strany Incheba Arény, zde budou i umístěny VIP šatny (bez poplatku). Pro majitele VIP vstupenek budou vyčleněny i samostatné toalety v prostorách restaurace.
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na VIP balkon (levá strana) v 1. patře naproti hlavní stage. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením. Je umožněn přístup i na plochu.
Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonu (pravá strana) v prvním patře naproti hlavní stage. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, open bar. Majitelé těchto vstupenek mají přístup do všech prostor.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Incheba Arény budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

RSVP/ Potvrďte svou účast: http://on.fb.me/Trancefusion0810

TRANCEFUSION – nová krev do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na http://www.trancefusion.cz/  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.