Sobota, 9.12.2023
HudbaKultura

Trancefusion – otázky na pořadatele

trancefusionSobota 30. dubna 2011

Průmyslový palác (pravé křídlo), areál Výstaviště Holešovice, Praha

DJs: ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)

Guest: Emma Hewit (AUS) – live a mnoho dalších vystupujících

 

V poslední době nám pokládáte spoustu otázek, zaznamenali jsme i mnoho rozmanitých dotazů na různých diskusních fórech, proto jsme se rozhodli vybrat nejčastější z nich a odpovědět vám na ně.

 

Jak velký je Průmyslový Palác a jaká bude kapacita prostoru?

Pronajaté prostory, které budou k dispozici pro Trancefusion čítají přes 6000 m². Budou se skládat z hlavního sálu (pravého křídla) a rozlehlého foyer. Kapacita prostor pro samotnou akci je odhadována na cca 7000 osob.

 

Jak bude celý prostor pro akci navržen?

Zhruba za dva týdny vám přineseme 3D vizualizace všech prostor, stage, barů, VIP prostor apod.

 

Jak to bude na akci vyřešené s toaletami a šatnami?

V Průmyslovém Paláci jsou v podzemí k dispozici rozsáhlé toalety i šatny přístupné po širokých schodištích z centrálního foyer. Obojí jsou dimenzovány pro kapacitu dvou křídel Průmyslového paláce, tudíž pro dvojnásobně větší prostor, než bude k dispozici pro Trancefusion. Nemusíte se tedy obávat chemických mobilních toalet ani situace, že by nebylo kam odložit svršky. Toalety budou po celou noc samozřejmě uklízeny. Šatny budou dostatečně personálně zabezpečeny.

 

Bude se moci v hlavním sále kouřit?

Kouření bude povoleno pouze ve vyhrazených prostorech. V hlavním sále (pravém křídle) bude kouření zakázáno z bezpečnostních i hygienických důvodů. Chceme v tomto směru kopírovat to, co je dnes všude ve světě na akcích podobného typu běžné. Ve foyer bude k dispozici rozlehlá kuřárna s barem a bistro stolky, takže kuřáci nemusí mít obavy, že budou vyhnáni ven nebo do stanů.

 

Jak bude vyřešeno ozvučení prostoru, aby byl zvuk kvalitní?

Jako hlavní zvukový systém bude použit L Acoustic, jež bude nastaven pro daný prostor kvalifikovaným systémovým technikem z Německa. Vzhledem k celkové délce prostoru bude pro větší srozumitelnost a kvalitu zvuku hlavní PA doplněno o další delay zvukový systém. Prostor bude navíc akusticky vytlumen dekoracemi a závěsy.

 

Kolik bude na akci barů a bude možnost se na akci i najíst?

Celý prostor bude pokryt dostatečným množstvím barů, aby byli uspokojeni a rychle obslouženi všichni návštěvníci. Na TRANCEFUSION zažijete i naprostou novinku v podobě centrálního baru uprostřed taneční plochy, který bude přístupný ze všech stran, tudíž se návštěvníci před podiem a uprostřed parketu nebudou muset prodírat přes celou plochu. Stejně tak ve foyer bude možnost se občerstvit u barů, zde budou navíc vybudovány i stánky se studenými i teplými pokrmy.

 

Akce bude trvat více jak 10 hodin, bude možnost si tam i někde sednout a chvíli odpočinout?

Nad touto otázkou jsme se dlouho zamýšleli a věřte, že chceme našim návštěvníkům nabídnout kromě skvělé párty i možnost odpočinku. Prostory v hlavním sále ale i ve foayer skýtají mnoho možností, kde vybudovat různé relaxační a game zóny. Chceme mít hodně míst, kde si hosté budou moci v klidu sednout a nabrat tak síly na další taneční maraton. Této otázce budeme věnovat opravdu velkou pozornost.

 

Bude možné na akci zakoupit i nějaké upomínkové předměty?

Ano, na TRANCEFUSION bude také náš stánek s upomínkovými předměty, které budou mít s párty souvislost. Návštěvníci budou mít možnost si na místě zakoupit plakáty, klíčenky, samolepky a několik druhů triček s různými motivy a v různých barvách. Předpokládáme, že v průběhu března bude v provozu na našem webu shop, kde bude možné si tyto předměty zakoupit ještě před samotnou párty.

 

Více informací na http://www.trancefusion.cz/ nebo na www.facebook.com/trancefusionparty

Vstup pouze od 18ti let.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.