Čtvrtek, 8.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Transmission Festival vás vezme na vesmírnou odyseu

V sobotu 12. října 2019 se uskuteční nová edice Transmission Festivalu. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, v pražské O2 areně, se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show!

Vydejte se s Transmission Festivalem na vesmírnou odyseu! Zavřete oči, zapomeňte na všechny starosti a nechte se unášet do neznáma. Představte si, že startujete vesmírnou loď, vznášíte se ve stavu beztíže, letíte rychlostí světla, poznáváte záhady černé díry, nebo ohýbáte časoprostor! To vše zažijete už v sobotu 12. října, kdy se vydáte na cestu do jiné dimenze s Festivalem Transmission: ‘Another Dimension’.

Transmission Another Dimension ve vás díky množství spektakulárních laserů, úžasné světelné show, úchvatným speciálním efektům a masivnímu Funktion One Vero zvukovému systému zanechá silný zážitek a pohltí vaše smysly. Objevíte nové horizonty v doprovodu nejlepší taneční hudby předních světových DJs, v pečlivě sestaveném line-upu.

 


Line-up (v abecedním pořadí)


BLASTOYZ

COSMIC GATE
DARREN PORTER

GIUSEPPE OTTAVIANI PRESENTS LIVE 2.0
KEY 4050

MARLO
FERRY CORSTEN PRESENTS SYSTEM F
THOMAS COASTLINE
VISION IMPOSSIBLE

 

Nechte se unést za hranice všedních dní a všeho obyčejného! Transmission Festival je dnes jednou z nejvelkolepějších akcí taneční hudby, která láká fanoušky z více než 70 zemí světa do pražské O2 areny, aby zde společně sdíleli tento neobyčejný zážitek.

Vstupenky na Transmission Prague 2019 jsou sice momentálně vyprodané, ale v září se očekává uvolnění vstupenek od členů klubového patra O2 areny. Přidejte se na tzv. waiting list a nezmeškejte svou jedinečnou šanci zažít premiéru nové show.

Pokud chcete zažít skvělý a ničím nerušený večer, doporučujeme vám si s předstihem zaplatit e-locker s pin kódem, který plní funkci šatny a máte ho k dispozici nonstop během celé noci.

Minimální věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.

 

 

Více info: www.FB.com/TransmissionFestival   |   www.transmissionfestival.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.