Středa, 28.2.2024
HudbaKultura

Transmission představuje téma a kompletní line-up

Transmission představuje téma a kompletní line-upV sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, s názvem “The Spirit of the Warrior”! V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.

Pro zdolání překážek každodenního života a pro dosažení vytoužených cílů, musíme často hledat energii hluboko ve svém nitru. Tato energie má nepoznané hranice a je rovna síle ducha statečného bojovníka! Stačí ji jen objevit a správně využít. Vydejte se s námi na vzrušující cestu nejznámějšími civilizacemi bojovníků a pojďte společně najít to, co každý nosí skryté v sobě.

United Music vám přináší nezapomenutelnou show “The Spirit of the Warrior”, která díky množství laserů, světel a speciálních efektů ve vás zanechá silný zážitek, pohltí vaše smysly a pomůže najít v sobě ducha bojovníka. To vše s doprovodem nejlepší taneční muziky od světových DJs v pečlivě vyskládaném line-upu.

 

 

Line-up (v abecedním pořadí)
ALY & FILA – Miláčci domácího publika představí energickou i melodickou stránku trance.
COMING SOON!!! – Izraelské psytrance duo naváže na loňský úspěch setu Vini Vici a na závěr nebude dav vůbec šetřit.
DRIFTMOON – Slovenský DJ a producent zahájí večer se speciální “Ceremonií bojovníků”.
FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0 – Vedlejší projekt Ferryho Corstena – Gouryella otevře novou kapitolu.
MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA – Audiovizuální show projektu Dakota s názvem “The Nine Skies” představí neoficiální rezident Transmission festivalu.
PURPLE HAZE – Legenda taneční scény Sander van Doorn oživí svůj progressive alias, se kterým vystupuje jen na největších festivalech světa.
SIMON PATTERSON – Návrat po dlouhých sedmi letech na Transmission festival s tech trance setem ostrým jako břitva.
SUPER8 & TAB – Velká premiéra finského dua na Transmission festivalu.
THOMAS COASTLINE – Zahřívací warm-up set už tradičně v rukou českého DJe a producenta.
VISION IMPOSSIBLE – Holandský tým VJs se tradičně ujme spektakulárních projekcí, vizualizací a jednoho z vrcholů noci – Transmixu, což je speciální hudební mix se synchronizovanou světelnou, laserovou a pyro show.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.