UDG a Rybičky 48 míří do Herálce

udgLetošní program kulturního domu Herálec se blíží ke svému závěru. Poslední koncert dvanácté sezóny se odehraje v pátek 16. prosince v režii předních českých rockových kapel UDG a Rybičky 48. Poslední herálecká akce pak připadne na tradiční Štěpánskou zábavu den po štědrém večeru.

Nenechte si tak ujít poslední příležitost, jak uniknout předvánočnímu stresu a shonu. Pomohou Vám k tomu dvě nejpopulárnější domácí rockové kapely, které se stále dají zařadit mezi mladé a nadějné partičky poslední doby. UDG se po vyprodaných klubech vydali dobývat kulturní domy a velké open air festivaly. To se jim daří velice dobře, alba Ztraceni v Inspiracích a aktuální Autoportrét patří k těm nejlépe hodnoceným. Kapela si ovšem získala svoji popularitu především díky energickým koncertům se strhující atmosférou. O tom se již několikrát mohli přesvědčit i návštěvníci KD Herálec, který je pro UDG téměř domácím klubem, a jistě se sem vrátí i příští rok, aby pokřtili právě připravované album.

Rybičky 48 také patří mezi interprety, kteří se do Herálce pravidelně vracejí. Aktuálně se navíc pochlubí Deskou roku. Tak se totiž jmenuje jejich čerstvá novinka, ze které také pochází první singl Rádiová a videoklip Princezna z baru. Jedná se o čtvrté řadové album, které úspěchem navazuje na ta předchozí.

Pátečním heráleckým večerem tak budou znít oblíbené hity Kurtizána, Motýl, Éterická nebo Piloti, které doplní Emily, Ooou nebo Reality Show. Kapely si s sebou navíc vezou hosta, na začátku večera vystoupí partička Broumband.

Vstup do kulturního domu v pátek 16. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, koncerty začnou po osmé. UDG i Rybičky odehrají plnohodnotná vystoupení. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 140 Kč, na místě bude cena 180 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Úplný konec dvanácté koncertní sezóny proběhne 25.12. při tradiční Štěpánské zábavě.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.