UDG s novým albem míří do Herálce

udgOblíbená skupina UDG patří k pravidelným hostům kulturního domu Herálec. I letošní rok sem zamířila v rámci svého koncertování, ovšem tentokráte přijíždí na vlnách nového alba Akrobat, které vyšlo v září 2012. V duchu alba se nese i aktuální turné, jež doprovází speciální scéna a především novinky včetně úspěšného singlu Pádové otázky. A aby toho nebylo na sobotní večer 10. listopadu 2012 málo, do Herálce dorazí i Rybičky 48, kteří zde oslaví 10 let své existence.

UDG se ještě před tímto albem vydali po vyprodaných klubech dobývat kulturní domy a velké open air festivaly. To se jim dařilo velice dobře, alba Ztraceni v Inspiracích a Autoportrét patřily k těm nejlépe hodnoceným. O to více byla novinka Akrobat očekávána a kapela tak udělala další krok k tomu stát se stálicí domácího hudebního nebe, jak tomu naznačil hned první singl. Shodou okolností Nebe je i název předkapely turné doprovázející.

Kapela si získala svoji popularitu především díky energickým koncertům se strhující atmosférou. O tom se již několikrát mohli přesvědčit i návštěvníci KD Herálec, který je pro UDG téměř domácím klubem, kde v sobotu budou znít oblíbené hity Kurtizána, Motýl, Éterická nebo Piloti doplněné o nové písně z ještě horké desky.

I Rybičky 48 patří mezi interprety, jež se do Herálce pravidelně vracejí. Naposledy zde představili album Deska roku, která navázalo na předchozí úspěšnou tvorbu. Protože Rybičky slaví aktuálně 10 let své existence, na koncertech hrají průřez těmi největšími hity jako Emily, Ooou nebo Reality Show.

Vstup do kulturního domu v sobotu 10. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, koncerty začnou po osmé. UDG i Rybičky odehrají plnohodnotná vystoupení. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 180 Kč, na místě bude cena 230 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)
29.09. Mogul Rock
13.10. Vinobraní (Normal 03)
27.10. Mandrage
10.11. UDG + Rybičky 48 + Nebe
24.11. Harlej
01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)
15.12. Vypsaná Fixa + Sto Zvířat
25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.