Užijte si dětský den s Jakubem Vágnerem

Užijte si dětský den s Jakubem VágneremKrásné prostředí jezera Katlov u Červených Janovic přivítá v sobotu 3. června 2017 tradiční dětský den. Od rána pro rodiče a děti bude připraven bohatý program plný dobrodružství a zábavy. Nejmenší děti se mohou těšit na pohádkové kamarády – Shreka, Fionu, Křemílka a Vochomůrku, Rusalku a spoustu dalších. Zaskotačit si mohou v zábavním parku, na skákacím hradu a užít si mohou i spoustu dalších pohádkových atrakcí. Na děti čekají hastrmanské dílničky, kde se děti naučí starým hastrmanským řemeslům.

Celý dětský den se odehrává v areálu jezera Katlov a nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od osobností české rybařiny spoustu nového. Pokud je pro někoho životním snem vyrazit na ryby se světoznámým dobrodruhem, pak bude mít jedinečnou šanci vyhrát v tombole den s Jakubem Vágnerem.

Velkým lákadlem jsou také přednášky Jakuba Vágnera o výpravách do Amazonie a dalších nebezpečných koutů světa. Nebude chybět ani autogramiáda a návštěvníci si budou moci prohlédnout akvarijní expozici sladkovodních ryb, které se skrývají pod hladinou jezera Katlov, nebo se projet se na koních. Vzácné dravce dětem představí sokolníci. Pro milovníky pejsků jsou díky připraveny ukázky sportovní kynologie, mushingu, dogfrisbee a práce s vodicími a asistenčními psy.

 

 

Součástí programu jsou hudební vystoupení. Po svém návratu z amerického angažmá vystoupí Adam Mišík. Za pozornost stojí koncerty kapel QUEENIE – world Queen tribute band, Handa Banda a ženská hudební kapela Vesna, která hraje folklór, klasickou hudbu a jazz. K dětskému dni také neodmyslitelně patří hudební skupina Maxíci.

facebook.com/dětský den katlov.com

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.