V květnu proběhne osmý ročník Dne s Technickými službami

V květnu proběhne osmý ročník Dne s Technickými službamiVe čtvrtek 31. května 2012 se na Resselově náměstí v Chrudimi uskuteční osmý ročník akce s názvem ”Den s Technickými službami”. Od 9 hodin zde bude připraven pestrý a zábavný program pro žáky mateřských, základních škol a také pro širokou veřejnost.

Ten bude zaměřen hlavně na témata třídění odpadu, rukodělné aktivity a bohaté soutěže. Po celou dobu konání akce si mohou lidé prohlížet strojní park technických služeb. Každou hodinu budou předváděny ukázky práce techniky (popelářský vůz, úklid zametacím vozem, úklid čtyřkolkou, pitbulshow a mnoho dalšího).

Součástí „Dne s technickými službami” je program společností Eko-kom, kde děti i dospělí zjistí bližší informace o správném třídění odpadu a recyklaci. V rámci barevného dne jsou také připraveny soutěže s ekologickou tématikou.

Občanské sdružení Altus zde bude mít prezentaci své činnosti a skákací hrad pro děti, a rukodělné práce. Dále s Technickými službami připraví výstavu popelnic s příslušným odpadem.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.