V sobotu se slavnou Barcelonou

V sobotu se slavnou BarcelonouPo čtvrteční prohře 2:3 s Lokomotivem Charkov se ERA-PACKu šance na postup do Final Four značně snížily, šance tu však stále je! Poslední zápas čeká chrudimské hráče v sobotu 23. listopadu 2013 od 17 hodin v pardubické ČEZ Aréně, kde proti nim nastoupí hráči FC Barcelony. Nic ještě není ztraceno – naděje umírá poslední, přijďte tedy pomoci ERA-PACKU v cestě do vysněné Final Four a také v cestě za překonáním českého diváckého rekordu v návštěvnosti, který je směřován právě k tomuto utkání.

A jaké jsou postupové šance?

Naděje ERA-PACKu Chrudim ze skupiny do vysněné Final four stále žije. To je podstatné a pro hráče, ale i diváky, motivující. Jak se tedy může stát chrudimský tým vítězem skupiny?

Varianta 1: V prvním utkání sobotního programu ztratí Charkov body (i za remízu) s rumunským Targu Mures (výkop ve 14:30). Pak stačí Chrudimi porazit Barcelonu jakýmkoliv skóre. Obtížné, ale může se to povést. Na jaře se to podařilo i Kairatu, se kterým hrál ERA-PACK před několika týdny vyrovnanou partii.

Varianta 2: Charkov porazí rumunského mistra a tak k postupu bude muset ERA-PACK porazit Barcelonu o čtyři branky. Není to příliš reálné, ale je to sport. Pak by na tom v počtech tří týmů se šestibodovým ziskem byl český tým nejlépe.

Důležité: Ať už budou předzápasové vyhlídky ERA-PACKu jakékoliv, stále bude český tým ve hře a tím pádem utkání nebude postrádat lákavý náboj. Navíc vidět zástupce naší ligy v akci proti slavné Barceloně – k tomu ještě na naší palubovce – to se jen tak nepodaří. Proto rozhodně stojí za to do pardubické ČEZ ARENY v sobotu dorazit a utkání sledovat.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.