Sobota, 9.12.2023
Chrudim

Valentýn se vydařil, na řadu přicházejí děti

Bazén ChrudimČtyřiasedmdesát párů přijalo nabídku zaplavat si v rámci svátku zamilovaných. To znamená, že 148 návštěvníků ze všech přišlo i se svojí drahou polovičkou. Pěkné na tom bylo, že mezi nimi byly i starší páry z řad seniorů,” pochvaluje si ředitel sportovišť Luděk Marousek.

Láska zkrátka kvete v každém věku. Ze statistiky vyplynulo, že většinou platili muži , ale našly se i ženy, které pustily druhého z páru zadarmo a za sebe zaplatily.

 

Nyní je připravena výtvarná soutěž pro děti

Po akci pro zamilované přichází další aktivita chrudimského bazénu. “V rámci připravovaného projektu AQUA UNITED 2010 se vyhlašuje výtvarná soutěž pro dětské domovy a školy na téma:  Co pro mne znamená voda?,” říká chrudimský místostarosta Roman Málek jako předzvěst Světového dne vody.

Obrázky mohou dodat i jednotlivci ze základních škol či kroužků stejné věkové kategorie. Práce o velikosti formátu A4, prosím, předejte do 10. března 2010 na Informační centrum města Chrudim nebo do pokladny bazénu.

 

Jeden regionální vítěz získá vstup pro sebe a své kamarády na hodinu do dětského bazénu a navíc se všichni zúčastní celostátní soutěže o zajímavé ceny – například mini notebook  v hodnotě  7 000 Kč, hry a hlavolamy  v hodnotě 3 000 Kč či  knihy v hodnotě 2000 Kč.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.