Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Švédská královna Loreen zazpívá v ČR

Švédská královna Loreen zazpívá v ČRŠvédská kráska s marockým původem vystupující pod uměleckým jménem Loreen se v České republice představí vůbec poprvé 4. prosince 2013 v pražském klubu Roxy.

Popová zpěvačka a hudební producentka Loreen, vlastním jménem Lorine Zineb Nora Talhaoui, narozená marockým rodičům ve švédském Stockholmu, si získala srdce miliónů diváků skrze televizní soutěž Eurovision Song Contest 2012 se svojí zatím nejúspěšnější skladbou Euphoria, která soutěž vyhrála na celé čáře.

Že je její tvorba opravdu skvělá potvrzují jak kritici, tak i množství nejrůznějších nominací a ocenění prestižních jmen – např. MTV Music Awards, Grammis, World Music Awards a další.

“Zpěvačka Loreen je rozhodně na raketovém vzestupu, aktivně se podílí na tvorbě nové hudby, nebojí se zkoušet nové věci a je absolutním miláčkem švédského publika. Moc se těšíme, co nám předvede v Praze!” řekl jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Nepropásněte skvělou show Loreen v Roxy 4. prosince 2013. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro.cz. Cena vstupenek je stanovena na 395 Kč + poplatky.

Více na http://www.loreen.se.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.