Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Veletrh Maison & Objet v Paříži

Veletrh Maison & Objet v Paříži3. – 7. září 2010, data významná pro všechny specialisty a milovníky dekorací, bytových a venkovních doplňků. Právě v těchto dnech se již tradičně v Paříži koná jeden z největších veletrhů bytových a venkovních doplňků Maison & Objet, na který se sjedou vystavovatelé z celého světa. Hlavními tématy zářijového veletrhu budou samozřejmě novinky a trendy pro podzim- zimu 2010/2011.

Prostor veletrhu je rozdělen do 8 pavilonů, přičemž každý z nich se specializuje na jiné předměty. A co lze v jednotlivých pavilonech vidět, obdivovat, nechat se okouzlit?

Například v pavilonu 8 se návštěvníkům představí nové kolekce předních značek vyrábějících povlečení a textilní doplňky: Anne de Solène, Olivier Desforges, Liou, Estella, Turpault, Jardin Secret, Alexandre Turpault,  Aude De Balmy, Baco’s, Bassetti,  Blanc Des Vosges,  Descamps,Designers Guild, Diesel, Eclat De Nuit, Eden Park, Esprit,Essix, Garnier Thiebaut,  Héritage 1833, Jardin Secret,  Vivaraise atd.

Hala 3 se promění v jednu obrovskou kuchyň, neboť se zde objeví všechny významné značky vyrábějící nádobí a doplňky do kuchyně a na vaření.

Veletrh Maison & Objet v Paříži

Další pavilon bude věnovaný textilu a stolování. Tuto sezonu jsou hitem snadno udržovatelné materiály a materiály souznící s přírodou…

Nebudou chybět ani vystavovatelé se spa doplňky,  bytovými parfémy, vonnými svíčkami, svícny, aroma difuzéry….

V neposlední řadě si místo na tomto veletrhu vysloužili i výrobci umělých květin, váz, designových květináčů a dalších doplňků ke zkrášlení každého interiéru…

Zajímavostí je, že celá jedna sekce bude věnována výtvarníkům, aby zde mohli prezentovat své kreativní pojetí venkovních a bytových doplňků.

A jaké jsou vlastně trendy podzim- zima 2010/2011 například v látkových vzorech?

Ve vzorech převládají velké květy, velké čtverce a výrazné pruhy. U barev hraje hlavní roli švestková, sytě růžová, odstíny modré a šedé, k nimž se přidává nadčasová bílá a černá.

 

 

Více na www.homefashion.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.