Sobota, 9.12.2023
HudbaKultura

NATRUC – velkolepá narozeninová párty už v sobotu

Velkolepá narozeninová párty už v sobotuV sobotu 1. srpna 2015 se konečně otevřou brány areálu Kmochova Ostrova a za doprovodu vyjímečných gratulantů oslaví tradiční multižánrový festival Natruc Kolín své osmnáctiny.

Osmnáctkou končí divoká puberta, která byla celá natruc, takže Natrucu popřeji k dospělosti aby pořád zůstal Natrucem, protože co je divoký je dobrý. Kromě toho přeju samozřejmě spoustu spokojených návštěvníků, protože pokud budou fanoušci, budou i další ročníky tohoto suprfesťáku,“ popřál festivalu Petr Vrzák (UDG)

Ať si to užije, kluk ušatá! Dospělost je fajn. Našinec se může legálně opíjet do němoty (pozor na metanol), řídit auto na leasing a skoro nikdo ho neotravuje,“ dodává Matěj Ruppert (Monkey Business)

A jak jste slavili své osmnáctiny vy?
Svoje osmnáctiny si pamatuju dobře. Byl to indiánský mejdan na vrcholu jednoho kopce v Ústí nad labem. Byli jsme celí pomalovaní a skákali jsme kolem ohně jako šamanský magoři tak dlouho až jsem to přehnal s ohnivou vodou a spadl do ohně. S popáleninama mě pak odvezla záchranka do nemocnice. I přesto, že to bylo uprostřed července mi náš bubeník donesl jako dárek lyže a cestou na kopec se místňáků co tam bydlí ptal zda neví jestli je na vrcholu sníh:),“ říká Petr Vrzák (UDG)

Slavil jsem to na Sázavě po matuře kousek od Kolína u spolužáka na chalupě v Ledečku. Bylo tam zdravý jádro z naší čerstvě odmaturovaný třídy a ještě pár dobrejch lidí k tomu. Byla to moc pěkná oslava. Svět byl hodně dobrý místo, dospělost byla daleko a jediná otázka, která se dala položit byl název legendárního dokumentu o ohrožených zvířatech, který v té době běžel v televizi. Přežijí rok 2000?:),“ svěřuje se Márdy (Vypsaná Fixa)

Přesně to nevím. Snažil jsem se určitě (přes svoje chabé finanční možnosti) opít a sehnat nějakou lepou děvu do postele (to se mi zcela jistě nepodařilo),” vzpomíná Matěj Ruppert (Monkey Business)

V nádherném areálu Kmochova ostrova v Kolíně se můžete těšit na kapely:

MONKEY BUSINESS, XINDL X, ŠKWOR, VISACÍ ZÁMEK,VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, UDG, SKYLINE, VOXEL, ATMO MUSIC, KRUCIPUSK, FAST FOOD ORCHESTRA, PEKAŘ, NEBE, ROCKY LEON (USA),TRIBAZIK (UK), PARANOID (SVK) a mnoho dalších!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.