Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

#vidimesevlese na Studnici

Jeden z mála festivalů, který se uskutečnil i v koronavirové pauze nesmí chybět ani letos. Studnice fest proběhne v polovině prázdnin 30. a 31. července 2021 a opět hlásí parádní program.
 
S novým albem Jedna nula přijedou Tata Bojs, poprvé na Studnici přivítají divokou show v podání Hentai Corporation a John Wolfhooker. Po roční pauze způsobené karanténou se můžete opět těšit na Skyline, svoje nové kousky zahraje Xavier Baumaxa a s novým albem Make Punk Greta Again se předvede tradiční uskupení Volant.
 
Pozvání přijala také legenda Visací zámek. Další legendou, pro změnu z undergroundového electro světa, jsou Midi Lidi. Vydechnout vás nenechají ani Circus Brothers , Fast Food Orchestra a Dukla vozovna. Zpomalení přinese až nakonec mistr Záviš.
 
Z poslední ohlášené várky interpretů se můžete těšit na Lenku Dusilovou s novým skvěle hodnoceným albem Řeka. Trošku divočejší písničkářskou show předvede Lazer Viking. Thomas J. Lichtag, kterého jsme na Studnici viděli s Airfare, představí svoji novou indie-rockovou bandu Deaf Heart. A nebudou chybět ani Evropu dobývající Corpulent Provocateur nebo Herbert Einstein.
 
Ve třetí vlně zbývá posledních pár desítek lístku. Kdo chce mít jistotu a k tomu ušetřit na pivo, kupuje na GoOut!
 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.