Vozy BMW a Ford se budou prohánět v Hradci

BMW raceHradec Králové – v sobotu 14. června 2014 bude hostit Festivalpark na královéhradeckém letišti třetí ročník závodů BMW a sportovních vozů. Ty se utkají na okruhu v duálním závodu. Navíc i ostatní návštěvníci nepřijdou zkrátka.

„Celá sobota bude velmi pestrá. Vše začne ráno přejímkou vozů a následně proběhnou tréninkové jízdy. Okolo jedenácté hodiny proběhnou první měřené jízdy, které prostřídá DRIFT traning a exhibice Ford Klubu České republiky. Po samotném závodu čeká pro zájemce i noční drift,“ vyjmenovává program ředitel akce Vojtěch Chaura. Letošní novinkou bude Battle drift, těsná jízda dvou a více driftujících vozů vedle sebe. Informace o celé akci a jezdcích naleznou zájemci na stránkách BMWrace.

 

BMW race

Letos se jedná již o třetí ročník této akce. Pořadatelé na stejném okruhu dělali například i jízdy v zimě na sněhu a na letošní rok chtějí i v Chrudimi v neděli 5. října uspořádat minisraz majitelů BMW spojený se žehnáním dopravních prostředků.

„Termín není náhodně, ale akce se koná při příležitosti svátku Andělů strážných. Navíc připravujeme i doprovodný program a spanilou jízdu,“ doplnil tiskový mluvčí z BMWrace týmu Roman Málek.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.