Vstupenky v AFI Paláci i při hokeji

Vstupenky v AFI Paláci i při hokejiVstupenky na Česko-polské Utkání hvězd, které se uskuteční již tuto neděli 2. března 2014, z internetového předprodeje mizí. Kdo ještě svojí vstupenku nemá, nemusí si zoufat. Kromě internetu totiž existují ještě další možnosti, kde se dá lupen na basketbalovou show pořídit.

Stále platí, že si fanoušci mohou zakoupit vstupenku v AFI Paláci přímo u promo týmu Česko-polského Utkání hvězd. Ten navíc dnes dostane hvězdnou posilu. Mezi 16. a 17. hodinou se do role prodavače vtělí pardubický rozehrávač Levell Sanders, kterého si fanoušci zvolili do základní pětky výběru Mattoni NBL.

Zkrátka nepřijdou ani hokejoví fanoušci. V rámci dnešního extraligového utkání pardubických hokejistů proti Plzni se na pokladnách ČEZ Arény budou prodávat vstupenky na nedělní basketbalovou parádu. V případě potřeby se fanoušci budou moci obrátit na hostesky Utkání hvězd, které se po celou dobu hokejového mače budou pohybovat v prostorách Arény. Vstupenky si bude možné zakoupit hodinu před začátkem hokejového utkání i v přestávkách mezi třetinami.

Pokladny ČEZ Arény budou otevřeny samozřejmě také o víkendu. Možností, jak si zakoupit vstupenku na Česko-polské Utkání hvězd, je tedy více než dost. Stačí si jen vybrat tu nejpohodlnější.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.